lekarz Grzegorz Nowak

Bardzo odpowiedzialny lekarz i godny polecenia ciaze prowadzi z fachowym podejsciem.Dba o pacjentke. Polecam.

Polecam.

Polecam.

Bardzo dobry ginekolog. Miły,kompetentny. Po mimo tego że przyjmuje na fundusz to bardzo dba o pacjentki. Ciężarne mają zapewnioną fachową i rzetelna opiekę z dr strony. Prowadzi ciążę lepiej niż nie jeden ginekolog który bierze kasę za wizyty. Wiem to z własnego doświadczenia, gdyż pierwszą ciążę biegalam do lekarza ze szpitala z Kościuszki i gdy doszło do porodu wczesnego nic nie pomlog. Ten lekarz natomiast całą ciążę dbao całokształt ciąży. Potrzebne badania zleca co miesiąc. Usg przeprowadza w gabinecie w przychodni a na dokładniejsze, bardziej szczegółowe umawia się do szpitala. ...

Ten lekarz natomiast całą ciążę dbao całokształt ciąży. Potrzebne badania zleca co miesiąc. Usg przeprowadza w gabinecie w przychodni a na dokładniejsze, bardziej szczegółowe umawia się do szpitala. Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza. W każdej chwili można zadzwonić do dr i udzieli pomocy oraz rady. Z czystym sumieniem polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Kielce"?

Gabinet Lekarski, Kielce
al. IX Wieków Kielc 2a/2