14 lat praktyki i doświadczenia w rehabilitacji zespołów bólowych kręgosłupa

14 lat praktyki i doświadczenia w rehabilitacji zespołów bólowych kręgosłupa

Doktorant na Akademii Wychowania Fizycznego

Mgr Fizjoterapii

Instruktor Odnowy Biologicznej

Fizjoterapeuta Certyfikowany (Międzynarodowy Certyfikat w Zakresie Mechanicznego Diagnozowania i Terapii Kręgosłupa)

Członek Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii

Witam serdecznie, przyjechałem do rehabilitanta Olkowskiego z Zawiercia na konsultacje gdy miałem olbrzymie kłopoty z rwącymi bólami w szyi i w barku ale i w dłoni. Konkretnie usłyszałem wtedy co i jak. Odległość okazała sie nie być aż takim problemem i za to jestem bardzo wdzięczny choć nawet liczyłem się z dłuższym pobytem w Warszawie. Dojeżdżałem raz w tygodniu na kontrole na których miałem zmieniane ćwiczenia. Po 4 spotkaniu mogę ocenić że to bardzo dobry rehabilitant i najlepszy jakiego spotkałem. I tu fakt jest taki że wymaga dużo ćwiczyć i zwracać na wiele rzeczy uwagę. Ale efekty i zdrowie szyjnego kregosłupa są w mojej sprawie wyraźne i po tym czasie mojej choroby oceniam że tylko on mi pomógł.

Boszszszeee... najlepszy pod słońcem!!! Drętwienie w stopach, bóle w plecach i ogólna zapaść kondycyjna to mój opis przypadku. Grzegorz złożył mnie na nowo. Grzesiek jesteś świetny i polecam Cię każdemu!

Powszechnie znany profesor neurolog-chirurg ze szpitala bielańskiego polecił mi pana Olkowskiego jako najlepszego rehabilitanta w sprawach bólu kręgosłupa. Udałam się do gabinetu pana Grzegorza pełna nadziei i wiary w jego umiejętności. Nie zawiodłam się a wspomniane wiarę i nadzieję tylko umocniłam. Mój ból kręgosłupa ustępuje a moja sprawność poprawia się z każdym tygodniem. Jestem szczęśliwą i coraz zdrowszą pacjentką a to wszystko dzięki panu Grzegorzowi.

Facet dosłownie jest niezwykły. Jak mówi o rehabilitowaniu, jak się zachowuje, jak ze mną rozmawiał podziałało maksymalnie. Jestem po roku bezskutecznych poszukiwań porad i wskazówek co robić dalej z moim kręgosłupem i NIKT nie powiedział tego tak jak on to zrobił na jednej wizycie. Ozłocić go się powinno za to że jest i robi to co robi i to w taki niespotykany sposób! Bożena, Kraków

Panie Grzegorzu - tu Roman Wnyk :) Bardzo Panu dziękuje raz jeszcze za wspaniała opiekę i pierwszoklaśną rehabilitację! Na feriach się nie oszczedzalem a o bólu nawet nie pomyślałem. Cudo! Operacja moich ledzwi a to teraz widac najlepiej: wyglada na jakiś czarny humor! Dzięki wielkie za spokój, mobilizację i zimna krew do mnie :) Jesteś Pan mistrzem w swojej fachowości!

Panie Grzegorzu - tu Roman Wnyk :)
Na feriach się nie oszczedzalem a o bólu nawet nie pomyślałem. Cudo!
Dzięki wielkie za spokój, mobilizację i zimna krew do mnie :)
Jesteś Pan mistrzem w swojej fachowości!

Wciąż poszukujesz "Masażysta Warszawa"?

mgr
Anna Wysocka