lekarz Grzegorz Pajuro

Świetny lekarz, poświęca pacjentce dużo czasu, zawsze uśmiechnięty i gadatliwy, co skutecznie rozładowuje stres. Polecam

Witam czy doktor przyjmuje na NFZ? Jeśli tak to gdzie dokładnie i ile mniej więcej trzeba czekać. Dziekuje za odp

super i profeska w 100 procentach miły wesoły i delikatny godny polecenia dla wszystkich babeczek

Dzisiaj byłam na wizycie u Dr.Grzegorza Pajuro ,lekarz uprzejmy i ciągle uśmiechnięty, jestem mega zadowolona z takiej wizyty nie spotkałam jeszcze takiego dobrego lekarza :-) polecam go wszystkim kobietą bo jest lekarzem ginekologiem naprawdę godnym zaufania :-)

Byłam na pierwszej wizycie w ciąży w 7 tyg. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Lekarz jest ciągle uśmiechnięty :) wszystko tłumaczy bardzo dokładnie, nigdy jeszcze nie spotkałam tak pogodnego lekarza. Nie ma możliwości krępacji, czy stresu. Wizyta była bardzo komfortowa i przyjemna. Nie mam zamiary zmieniać lekarza:) Gorąco polecam

Pan doktor jest uwielbiany przez pacjentki, ponieważ zasłużył sobie podejściem i zrozumieniem, a przede wszystkim kompetencjami, zaś w szpitalu w Lęborku odniosłam wrażenie (i to nie tylko ja), że w szczególności jeden pan dr usilnie próbuje znaleźć haczyk na dr Pajuro, ale mu to chyba nie za bardzo wychodzi.

lekarz godny zaufania i bardzo konkretny polecam fachowa i żetelna obsługa pacjentek Pozdrawiam:)

Pozdrawiam:)

Od razu widać, że lekarz z powołania, czego nie można powiedzieć o większości lekarzy. Z czystym sumieniem polecam

Możecie podać dokładny adres gdzie doktor przyjmuje państwowo i nie trzeba za to płacić . Była bym bardzo wdzięczna

od porodu prowadzonego przez tego lekarza nie zamierzam zmieniać go na nikogo innego! Wszystko ładnie wytłumaczy, pogada, pożartuje. Bardzo kompetentny lekarz.