dr hab. n. med. Grzegorz Panek

Ginekolog onkolog

Cudowny lekarz. Uratował mi życie i zdrowie, wtedy gdy inni znani lekarze nie dawali już szans. Po operacji prawie nie mam śladu. Udało mi sie po niej urodzić zdrowe dziecko. Mówi zwięźle, ale zrozumiale. Odpowiada cierpliwie na każde pytanie. Tłumaczy wszystko bardzo dokładnie. Rzeczywiście telefonicznie nie jest łatwo dostępny, ponieważ całe dnie operuje, konsultuje itp - trzeba to wziąć pod uwagę.Czasem wygląda na zmęczonego podczas wizyty, ale trudno się temu dziwić, jeśli ktoś tak dużo pracuje. Polecam pana doktora wszytkim paniom,któe mają problemy.

POlecam tego lekarza. Jest swietnym fachowcem. Uratował mi życie. Będę Go wszystkim polecać. Może i jest małomówny ale jest konkretny. Nie owija tylko mówi prosto, tłumaczy wszystko bardzo jasno i zrozumiale. Oby więcej było takich lekarzy.

Swietny fachowiec.Cudowne podejscie do pacjetow. Polecam

Swietny fachowiec.Cudowne podejscie do pacjetow. Polecam

Bardzo dobry lekarz!!! I bardzo dobre podejście do pacjenta, od pierwszego spotkania, od pierwszej wizyty, w szpitalu publicznym! Uratował mi życie i zdrowie. Wcześniej, zanim trafiłam do CO, "zwizytowałam" inne renomowane gabinety prywatne, przeżyłam horror. Bardzo dziękuję Panie Doktorze!!!Polecam go wszystkim paniom z problemami onkologicznymi.

Wspaniały lekarz,odpowiedzialnu,nie traktuje pacjentów przedmiotowo.Cudowne podejście do pacjenta,mistrz skalpela,po operacji jajników prawie bez śladu szwów,ciepły i serdeczny człowiek.Tylko On,wart tych pieniędzy

Świetny fachowiec. Nie znam lepszego w tej dziedzinie. POLECAM

Świetny fachowiec. Nie znam lepszego w tej dziedzinie. POLECAM