lekarz Grzegorz Piskulak

Witam czy ktoś się orientuje czy ordynator Grzegorz Piskulak wystawia zaświadczenie do cesarki ze względu na tokofobie oraz duże szczeliny odbytu?

Cudowny lekarz, cierpliwy, odpowiada na wszystkie pytania. Chodzę do niego od ponad 10 lat. Jestem bardzo zadowolona. POLECAM

Serdecznie Polecam!! Cudowny Lekarz ! Zawsze znajdzie czas dla kazdej pacjentki na wyjasnienie wszelkich pytan i watpliwosci.

Polecam pana Doktora jak najbardziej. Jako jedyny wiedział na co choruje nikt z pozostałych 5 ginekologów nie wiedział i leczyli mnie nie tak jak powinni

Polecam pod każdym względem! Uprzejmy, wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na każde pytanie, stara się poświęcić każdej pacjentce jak najwięcej czasu. Jeszcze raz polecam!!!

Pan Piskulak to wspanialy czlowiek ale Panie polózne chyba minęly sie z powołaniem....masakra. Troche uprzejmosci DROGIE PANIE to nie jest państwowa przychodnia.A Pan doktor to anioł...

Super lekarz. Polecam, słucha pacjenta i naprawdę stara się pomóc.

Super lekarz. Polecam, słucha pacjenta i naprawdę stara się pomóc.

Polecam każdemu!!! Świetny specjalista. Życzyłabym wszystkim takich lekarzy.

Polecam każdemu!!! Świetny specjalista. Życzyłabym wszystkim takich lekarzy.

Miałam wątpliwą przyjemność poznać tego lekarza podczas jego pracy w Przychodni "Witomino". Mój odbiór: lekarz wykazał się brakiem podstawowych zasad dobrego wychowania, pytania nietaktowne i nijak mające się do moich zdrowotnych problemów. Ogólny odbiór negatywny i nie polecam żadnej kobiecie szanującej siebie i wymagającej szacunku i profesjonalizmu od lekarza.

Wspanialy lekarz.Polecam kazdej kobiecie!!!

Wspanialy lekarz.Polecam kazdej kobiecie!!!