lekarz Grzegorz Plewicki

Onkolog, Radiolog, Radioterapeuta

Stosuje podwójne standardy.Dla protegowanych - miły ,dla zwykłych obcesowy. Diagnozę i sposób leczenia wystawił z błędem lekarskim,bez analizy kompleksowej wyników badań !

Wspanialy gosc.Konkretny facet i nie owija w bawelne.Wszystko wytlumaczy,ze spokojem omawia dana diagnoze.Doradzi co i jak.Wiecej takich lekarzy i bylibysmy zdrowi.Dziekuje Bogu,ze trafilam na takiego onkologa.

Dr Plewicki jest lekarzem z powołania. Bardzo delikatny ,uprzejmy ,a przy tym rzeczowo, konkretnie mówi o chorobie i jej leczeniu. Jest bardzo sympatyczny, co pozwala łatwiej znieść wiadomość o ciężkiej chorobie. W imieniu męża

W imieniu męża

Niezwykły lekarz i człowiek. Leczył mojego tatę. I wyleczył go. człowiek o wysokiej kulturze osobistej, doskonały fachowiec. POLECAM!

Lekarz z powołania, uprzejmy, do pacjenta podchodzi z szacunkiem, wszystko konkretnie i spokojnie wytłumaczy, mimo ciężkiej choroby, po wizycie człowiek ma nadzieję na poprawę. Polecam.

Dziękuję Bobu za takiego lekarza!!!!!!!!!!!! Nie dość że fachowiec to przede wszystkim dobry człowiek

kiedy nie było mojego lekarza i pojechałam na kontrolę pan doktor by niemiły powiedział, że chciałby mieć takie zdrowie jak ja- nie wiem czy chciałby mieć raka. Bardzo niemile wspominam tę wizytę do dziś.

Bardzo dobry człowiek. Podczas rozmowy na temat choroby delikatny ale przy tym bardzo konkretny i rzeczowy. W 100% fachowiec i profesjonalista. Z pełna odpowiedzialnością mogę polecić tego lekarza innym pacjentom.

wspaniały lekarz polecam,kulturalny,uprzejmy .Zawsze znajdzie czas aby porozmawiać,wytłumaczyć,pocieszyć.Jak trzeba to i za rękę potrzyma i wesprze na duchu człowieka.A powiem że w tej chorobie tzn chorobie onkologicznej jest bardzo potrzebne.

Duża wiedza i kultura osobista,autentyczny przyjaciel chorego.

Duża wiedza i kultura osobista,autentyczny przyjaciel chorego.