dr hab. n. med. Grzegorz Polak

Ginekolog położnik, Ginekolog

ZDECYDOWANIE ODRADZAM LECZENIE U TEGO DOKTORA! Chciałabym przestrzec wszystkie pary, które zmagają się z niepłodnością. Ten lekarz ma tylko swój utarty schemat leczenia, który stosuje praktycznie u wszystkich par. Nie szuka przyczyny niepowodzeń w zajściu w ciążę. Zleca minimalną liczbę badań, które są tylko powierzchowne. W naszym przypadku wręcz stwierdził, że badania, których wyniki mieliśmy sprzed dwóch lat - nie trzeba powtarzać... Na własną rękę wykonywaliśmy część badań, których wyniki nas niepokoiły i zgłaszaliśmy to - on je bagatelizował. Po zmianie lekarza - okazało się, że miały one znaczenie. U tego lekarza tylko traci się czas, nerwy i oczywiście pieniądze. Mimo tworzenia "przyjaznej atmosfery" w gabinecie - jego zaangażowanie w próbę poznania przyczyn niepłodności jest praktycznie żadne....

Kompetencje: - precyzyjnie diagnozuje schorzenia, - posiada szeroki zakres wiedzy z zakresu ginekologii i położnictwa, - rzetelnie planuje terapię, - profesjonalnie wykonuje zabiegi i operacje ginekologiczne. Tłumaczenie choroby i leczenia: - tłumaczy w jasny, zrozumiały sposób, - wymienia wszystkie możliwe sposoby leczenia danego schorzenia, - proponując określony rodzaj terapii uzasadnia własne stanowisko w tej sprawie oraz wyjaśnia dlaczego należy zrezygnować z innych sposobów leczenia. Kompleksowość podejścia: - doktor Grzegorz Polak prezentuje wysoki poziom kultury osobistej, - uczciwość i szczerość lekarza można zauważyć już od pierwszych wizyt w gabinecie, - potrafi ...

Kompetencje:
- precyzyjnie diagnozuje schorzenia,
- posiada szeroki zakres wiedzy z zakresu ginekologii i położnictwa,
- rzetelnie planuje terapię,
- profesjonalnie wykonuje zabiegi i operacje ginekologiczne.
Tłumaczenie choroby i leczenia:
- tłumaczy w jasny, zrozumiały sposób,
- wymienia wszystkie możliwe sposoby leczenia danego schorzenia,
Kompleksowość podejścia:
- doktor Grzegorz Polak prezentuje wysoki poziom kultury osobistej,
- potrafi pocieszyć w najbardziej dramatycznej sytuacji,
- delikatność doktora sprawia, że badanie jest przyjemne, niemalże nieodczuwalne,
- do pacjentki odnosi się z szacunkiem,
- swoją postawą budzi zaufanie.
Uprzejmość: miły, życzliwy, sympatyczny.
Ilość poświęconego czasu:
Życie lekarza to ciągła, nieustająca praca, z tego co zauważyłam pacjentkom poświęca średnio od 10 do 20 minut, poświęcony czas zależy zapewne od rangi problemu, z którym zgłaszają się.
Godny polecenia:
Doktora Grzegorza Polaka polecam szczególnie młodym kobietom, które zamierzają po raz pierwszy w życiu udać się do ginekologa oraz wszystkim innym paniom, które czują lęk przed badaniem.

Doktor Polak uratował moją ciążę po tym jak nieumiejętnie prowadził ją poprzedni lekarz. Nie ma nawet słów w jakich mogłabym określić swoje podziękowania. Ja i Tymonek :)

Dr Polak jest świetnym specjalistą, godny polecenia, z ogromną wiedzą. Leczenie zlecone przez Pana dr jest kompleksowe i indywidualnie dobrane do konkretnej osoby, nie ma mowy o "taśmowym" zapisywaniu leków itp. Jest tak delikatny w tym co robi, że aż odnosi się wrażenie, iż Pan dr jest zawstydzony tym ze musi przebadać pacjentkę. Polecam wszystkim Paniom tego lekarza.

Jestem jego pacjentką od kilku miesięcy i bardzo dobie cenię relacje z panem doktorem. Jest uprzejmy i konkretny, a dla kobiety to bardzo, bardzo ważne. Mogę polecić Paniom, które szukają normalnego lekarza.

Doktor Polak to swietny ginekolog i położnik, prowadził dwie moje ciąże i odbierał poród, za drugim razem konieczna była cesarka. Jednak wszystko poszło zgodnie z planem, dzieci są zdrowe, radosne, ja tez dobrze się czuje i wiem, ze zawsze mam fachową opieke w ab ovo :)

Chciałabym się podzielic wrazeniami z wizyt u doktora Polaka – konkretny, spokojny lekarz, przyjmuje w estetycznie urządzonym i czystym gabinecie, warunki absolutnie mi odpowiadają, poza tym jest uprzejmy, delikatny podczas wykonywania badań, objaśnia co, jak i po co robi. Teraz przygotowuje się do ciąży i jestem na etapie sprawdzania, czy jest to dobry moment, czy jestem zdrowa. Wiem, że jestem w dobrych rękach 

Wg mnie to swietny specjalista, w Lublinie ma opinie jednego z najskuteczniejszych lekarzy zjamujących się leczeniem niepłodności. Namiary na niego dostalam od swojego ginekologa, z którym omawialam sprawe leczenia – bezskutecznie staram się o dziecko od dłuższego czasu i chciałam się skonsultować ze specjalistą. Dr Grzegorz jest uprzjemy, dokładny w tym, co robi i szczegółowo odpowiada na pytania, niedługo czeka mnie kolejna wizyta, zlecenie badan i oby wszystko skończyło się dla mnie pomyślnie. Ufam, że tak będzie.

doktor jest sympatyczny i widać, że ma ogromną wiedze i że lubi swoją pracę - podczas wizyt witał mnie zawsze z uśmiechem, a takie nastawienie od razu poprawiało mi humor. Leczyłam się u doktora w Ab Ovo, ponieważ miałam problemy z zajściem w ciążę przez dośc długi czas, na szczęście wystarczyło uregulować gospodarkę hormonalną. Teraz chodze do doktora na regularne wizyty, polecam.

Moim zdaniem doktor Polak z Ab Ovo to jeden z najlepszych ginekologów, z jakimi miałam okazję się zetknąć. Widać, że nie wykonuje swojej pracy z konieczności. Bardzo uprzejmy i dokładny, można pytać o wszystko i utrzymać na to konkretną odpowiedź.