dr n. med. Grzegorz Raba

3,9
3,6
3,9

Bardzo dobry lekarz, profesjonalny, uprzejmy, nie spieszy sie na wizytach, swietne podejscie do pacjentek, serdecznie polecam

nie polecam go osobom, ktore nie leczą sie u niego prywatnie. to dobry lekarz ale tylko w swoim prywatnym gabinecie. tak jak mnie potraktował w szpitalu to nmie chce słyszec nawet jego nazwiska.

Lekarz Grzegorz Raba jest bardzo dobrym fachowcem w swojej dziedzinie! kobiety które piszą ze nie jest uczuciowy niech szukaja przytulania u swoich partnerów Dr Raba jest od stawiania diagnoz i leczenia. jak dla mnie jest bardzo dobrym lekarzem. jako jedyny w Polsce stwiedził u mojej siostry powody częstych poronień! teraz siostra ma dwie wspaniałe córki. Ja też za każdym razem przy każdym problemie udaje się do niego i zawsze mi pomaga. polecam wszystkim kobietom!

Dr Raba to profesjonalista, prowadził ciążę mojej siostry jest zadowolona i najważniejsze, dziecko urodziło się zdrowe, pomimo zagrożonej ciąży.Jesteśmy doktorowi bardzo wdzięczne. Polecam tak dobrego ginekologa.

Jest to lekarz, któremu obce jest dobro pacjenta. Brak uczciwości, ludzkiego podejścia, wrażliwości, robi karierę kosztem pacjenta. Pan Doktor klasyfikuje ludzi na tych lepszych i gorszych.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Przemyśl"?

Janusz Wrótniak

gabinet połozniczo-ginekologiczno i endykrynologi ginekologicznej