dr n. med. Grzegorz Roman

Z czystym sumieniem ,i z całego serducha polecam wszystkim kobietkom dr Romana. Posiada wszystkie pozytywne cechy niezbędne w swoim zawodzie. Lekarz w 100% z powołania ,przyjazny ,pomocny ,empatyczny ,sumienny ,i rzeczowy. Podsumowując - najlepszy ginekolog. Szczególnie polecam do prowadzenia ciąży lekarz martwi się o wszystko wraz ze swoją pacjentką, oddzwania zawsze w mgnieniu oka gdy coś niepokoi, zawsze wie co robić w razie jakichkolwiek „awarii”. Czuje się w pełni zaopiekowana! Dałabym i 1000 gwiazdek :) pozdrawiam

Bardzo dobry lekarz jestem zadowolona.zawsze pomoże jeśli jest taka potrzeba nie zostawia nikogo bez pomocy

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z doktorem Grzegorzem Romanem. Lekarz bardzo kompetentny, leczy z dużym zaangażowaniem i w miłej atmosferze. Leczenie szybkie i skuteczne, kontakt z lekarzem bardzo dobry. Pełen profesjonalizm-szczerze polecam.

Dr.Grzegorz angażuje się i widać że lubi swoją pracę.Zawsze dostępny i pomocny. Jest konkretny,wizyty nie są stresujące.

Wspaniały lekarz, zawsze jest dostępny, usmiechniety i kompetentny ma poczucie humoru i wszystko tłumaczy dokładnie nawet rozpisuje leki co jak i kiedy, liczyłam się u wielu lekarzy specjalistów a Tylko dr Roman potrafil mi pomóc bez ingerencji skalpela. Pilecam

Bardzo mądry, inteligentny i przesympatyczny Doktor. Doskonały profesjonalista w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Posiada niezwykłe poczucie humoru i dużą wrażliwość przez co wizyty u Niego nie są w ogóle stresujące. Ma nowoczesny, dobrze wyposażony gabinet i sprzęt wysokiej jakości. Gorąco polecam tego Doktora. Wdzięczna pacjentka

Kawał chama i gbura. Kontakt z tym lekarzem nie należy do przyjemnych. Gdyby Pan Doktor nie był taki nerwowy, może jego praca wyglądałaby inaczej.