lekarz Grzegorz Romaniszyn

Internista

Najlepszy lekarz internista, na jakiego do tej pory trafiłem. Traktuje każdego pacjenta indywidualnie, widać, że zależy mu, żeby dojść do przyczyn chorób, a nie tylko przepisywać swoje "ulubione" leki. U żony zdiagnozował trafnie mononukleozę. Ma świetny kontakt z pacjentem, nie ma problemu, żeby skonsultować się telefonicznie w pilnych sytuacjach. Polecam!

To super lekarz uprzejmy,kompetentny w swoich opiniach ,wesoły i lubi żarty znałem tylko jednego w swoim Życiu lekarza jak Doktor Romaniszyn ,a był nim Doktor Spytkowski z Przychodni przy pl.Św.Ducha

Dobry człowiek i dobry lekarz. Mogę stwierdzić, że dr pomógł mi w powrocie do normalnego funkcjonowania na co dzień przy wielu moich schorzeniach (wspomnę tylko- POChP, żołądek i in.). Lekarz z powołania, empatyczny, sympatyczny , umiejący cierpliwie wysłuchać pacjenta (starego , pacjenta - zaznaczam, jak w moim przypadku), cecha nie często spotykana u śpieszących się lekarzy, uprzejmy z wyjątkową łatwością nawiązania kontaktu z chorym. Polecam znajomym, bo wierzę w Jego trafną diagnozę i skuteczną pomoc. .I nie jestem wyjątkiem w tej ocenie.

Jest sensownym lekarzem....................................................................................................................................................................................................................................Śmiało można polecić.

super lekarz,wspaniały człowiek,empatyczna,uprzejmy i kompetentny,nie pracuje za ,karę' ale ma powołanie i charyzmę

Wciąż poszukujesz "Internista Kraków"?

Zamenis -Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Królewska 31/1