lekarz Grzegorz Romaniszyn

Lekarz w 100% dobry. ............................Polecam wszystkim. Jeśli mam problem zdrowotny mogę liczyć na pomoc.

Najlepszy lekarz internista, na jakiego do tej pory trafiłem. Traktuje każdego pacjenta indywidualnie, widać, że zależy mu, żeby dojść do przyczyn chorób, a nie tylko przepisywać swoje "ulubione" leki. U żony zdiagnozował trafnie mononukleozę. Ma świetny kontakt z pacjentem, nie ma problemu, żeby skonsultować się telefonicznie w pilnych sytuacjach. Polecam!

To super lekarz uprzejmy,kompetentny w swoich opiniach ,wesoły i lubi żarty znałem tylko jednego w swoim Życiu lekarza jak Doktor Romaniszyn ,a był nim Doktor Spytkowski z Przychodni przy pl.Św.Ducha

Dobry człowiek i dobry lekarz. Mogę stwierdzić, że dr pomógł mi w powrocie do normalnego funkcjonowania na co dzień przy wielu moich schorzeniach (wspomnę tylko- POChP, żołądek i in.). Lekarz z powołania, empatyczny, sympatyczny , umiejący cierpliwie wysłuchać pacjenta (starego , pacjenta - zaznaczam, jak w moim przypadku), cecha nie często spotykana u śpieszących się lekarzy, uprzejmy z wyjątkową łatwością nawiązania kontaktu z chorym. Polecam znajomym, bo wierzę w Jego trafną diagnozę i skuteczną pomoc. .I nie jestem wyjątkiem w tej ocenie.

Jest sensownym lekarzem....................................................................................................................................................................................................................................Śmiało można polecić.

super lekarz,wspaniały człowiek,empatyczna,uprzejmy i kompetentny,nie pracuje za ,karę' ale ma powołanie i charyzmę

Rewelacyjny Gość. Bardzo szybko nawiązuje kontakt z pacjętem.Lekarz z powołaniem. Swój zawód traktuje jak służbę. Umawia sie z pacjetem na konkretną godzine i trzyma sie harmonogramu. Niezwykle uprzjmy. Nie czekałem na wizyte dłużej niż 5 min., a byłem już wielokrotnie.Wyróżnia sie wśród lekarzy. Kompetentny i dokładny. Woli "pomęczyć" pacjęta niż go zbyć.

Dr. Romaniszyn jest wspaniałym lekarzem , ale i dobrym człowiekiem.

Dr. Romaniszyn jest wspaniałym lekarzem , ale i dobrym człowiekiem.

lekarz jest dobry jeżeli chodzi o wypisanie L4 i mieści się w wyznaczonym czasie.Na pewno jest też miły i uprzejmy. Ale jeżeli już chodzi o postawienie diagnozy i zainteresowanie objawami, skierowanie, to zero.

Miły ,doświadczony lekarz ,uprzejmy ,szczerze polecam.

Miły ,doświadczony lekarz ,uprzejmy ,szczerze polecam.