dr n. med. Grzegorz Rozwadowski

Ortopeda, Reumatolog, Internista

Jestem bardzo zadowolona. leczę się na reumatoidalne zapalenie stawów, a dzięki Panu doktorowi nastąpiła remisja choroby. super specjalista, wie co robi, godny zaufania i polecenia

Wreszcie reumatolog potraktował moje nieciekawe wyniki badań poważnie i podjął leczenie. Pan Doktor zaczął przyjmować pacjentów punktualnie. Podejście do mojego problemu z nogami nie zastała zbagatelizowana (inni reumatolodzy mówili, że wyników leczyć nie będą :( - ) Polecam, polecam polecam.....

Polecam, polecam polecam.....

Bardzo dobry lekarz, który ma czas dla pacjenta, wysłucha , doradzi, pomoże. Jestem pacjentką doktora i z czystym sumieniem polecam.

Pan Doktor pomógł i mojej mamie na stawy kolanowe, i mężowi na kręgosłup, i teściowi też :) Inni lekarze ładowali w nich leki, które nic nie pomagały, a dr Rozwadowski nie dość, że nie zdarł z nich pieniędzy, to jego diagnozy potwierdziły się w 100%. Zresztą kolejki do pana doktora mówią same za siebie :)Polecam jak najbardziej.

Ocena mówi sama za siebie. generalnie nie polecam.

Ocena mówi sama za siebie. generalnie nie polecam.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Kamienna Góra"?

Broniewskiego 20 lok. 9
Kamienna Góra

Konopnickiej 3
58-400 Kamienna Góra

Kamienna Góra

ulica Cicha 6
58-400 Kamienna Góra
Leczenie Szpitalne "Sanatoria Dolnośląskie"
ulica Parkowa 3
58-351 Sokołowsko