lek. stom. Grzegorz Sanocki

Ortodonta, Stomatolog

Dr Grzegorz Sanocki ukończył studia ortodontyczne na Uniwersytecie Warwick w 2013 roku zdobywając prestiżowy tytuł Master of Science in Orthodontics. Ortodoncją zajmuję się już od 14 lat w tym od 10 leczeniem w Systemie Damon co stawia go w gronie pionierów tego systemu w Polsce. Leczenie ortodontyczne wad zgryzu zawsze było jego pasją a celem wyjazdu do Wielkiej Brytanii było zapoznanie się z najnowocześniejszymi metodami terapii ortodontycznych. Obecnie jest Asystentem Nauczania Klinicznego Ortodoncji na Uniwersytecie Warwick oraz prowadzi Gabinet Ortodontyczny „Orthostica”. Prowadzi również szkolenia ortodontyczne w zakresie leczenia systemem Damon. Używa określenia ortodonta w znaczeniu lekarza zajmującego się ortodoncją co jest zgodne z ustawami o specjalizacjach oraz zawodzie lekarza.

Wykonywane badania:
- rtg pantomograficzne,
- cefalometryczne

Znajomość języków obcych:
- angielski,
- rosyjski

Zazwyczaj nie piszę opinii na portalach ale doktor Sanocki to najlepszy w mieście specjalista w swoim fachu, bezbolesne zabiegi w super atmosferze :) . Polecam w 100%

Jestem bardzo zadowolona. Konkretnie i na temat. Pacjent jest traktowany indywidualnie. Fachowe podejście do problemu za co bardzo dziękuje;)

Lekarz naprawdę super miły, profesjonalne podejście a przy tym duża wiedza. Kompetencje również bardzo wysokie. Godny polecenia

Przesympatyczny specjalista godny polecenia;) Pełen profesjonalizm,miła obsługa.Jestem bardzo zadowolona.

Polecam Dr. Grzegorza! Fachowo i profesjonalnie podchodzi do problemów. Mój uśmiech jest piękny! Aparat nosiłam tyle czasu ile przewidział doktor. Świetna współpraca, przepiękne gabinety i sprzęty których nie widziałam w żadnym z Gorzowskich gabinetów. Profesjonalne leczenie a przy okazji świetny humor i dobre żarty przy każdej wizycie!Niska cena i rewelacyjne podejście do pacjenta!!!!! POLECAM GORĄCO!