mgr Grzegorz Serkies

Rehabilitant, Rehabilitant dziecięcy

Rewelacyjny rehabilitant!!! Rzeczywiście trudno się z nim skontaktować telefonicznie, ale naprawdę warto uzbroić się w cierpliwość i próbować do skutku. Z naszą 3 miesięczną (wtedy) córką udaliśmy się do niego z polecenia neurolog. Miała wylew w mózgu, co powodowało asymetryczne ułożenie ciała, wzmożone napięcie mięśniowe itp. Nie wiadomo było do końca co jej jest. Zaczęliśmy ćwiczenia z panem Serkiesem. Spotykaliśmy się regularnie, co jakiś czas zmieniał ćwiczenia. Teraz córka ma 10 miesięcy i to zupełnie inne dziecko. Nawet neurolog była zaskoczona naszymi postępami :) Serdecznie polecamy tego rehabilitanta. To świetny ...

Rewelacyjny rehabilitant!!!
Serdecznie polecamy tego rehabilitanta. To świetny specjalista i dobry człowiek.

Pozdrawiamy :)

Pan Grzegorz Serkies jest świetnym specjalistą w dziedzinie Vojty, rehabilitacja mojego dziecka zmagającego się z artrogrypozą przynosi zaskakujące efekty,polecam wszystkim osobom z problemami ruchowymi rehabilitację u Pana Grzegorza, może nie zawsze jest uchwytny, ale to tylko świadczy o jego zapracowaniu a nie oczekiwaniu pod telefonem na pacjentów, kompetentny,najlepszy specjalista na Śląsku!

Bardzo dobry fizjoterapeuta.Dobrze znający metodę a tym samym dobrze dobiera rehabilitację. Pomaga również dorosłym. Gorąco polecam .

świetny kompetentny specjalista. Potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć widać że ma szeroką wiedzę. Rehabilitacja przynosi zamierzone efekty.

bardzo polecam... kompetentny, rzeczowy, cierpliwy... bardzo dobry specjalista

bardzo polecam... kompetentny, rzeczowy, cierpliwy... bardzo dobry specjalista

Wciąż poszukujesz "Rehabilitant Ruda Śląska"?

STUDIO ENERGIA Centrum Odchudzania i Klub Fitness
ul. Obrońców Westerplatte 36
41-710 Ruda Śląska

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
ulica Bytomska 62
41-904 Piekary Śląskie
Przychodnia Specjalistyczna nr 5 przy KWK Makoszowy
ulica Makoszowska 22 B
41-711 Ruda Śląska
Zakład Opiekuńczo - Leczniczy prowadzony przez Zakon Ojców Kamilianów
ulica Dubiela 10
41-800 Zabrze
ulica 3 Maja 59
41-800 Zabrze
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej p.w. św. Kamila, prowadzony przez Zakon Posługujących Chorym - OO Kamilianie
ulica Bytomska 22
42-606 Tarnowskie Góry
Zakład Opieki Zdrowotnej "ARS-MED" s. c.
Energetyki 11
Piotra Niedurnego 50D
41-709 Ruda Śląska
ulica Ziemięcicka 57
44-100 Gliwice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "OPIFER"
ulica Pawliczka 20
41-700 Zabrze