Lekarze Nowa Sól

Terapeuta, Psycholog dziecięcy

Pracownia Psychologiczna Agnieszka Łozowicka
Plac Wyzwolenia 2/5
67-100 Nowa Sól

Bardzo serdecznie polecam wizyty u Pani psycholog. Korzystałam wcześniej z porad u innych specjalistów, niektóre były trafne, ale niewiele mi dały, może to moja wina, nie wiem, ale dopiero tutaj się obudziłam. Ciepła, wrażliwa osoba, przede wszystkim słuchająca i obecna w rozmowie, a nie tylko rzucająca mądrościami z książek, a przy tym konkretna. Bardzo trafne uwagi i spostrzeżenia, nawet się nie spodziewałam. Dowiedziałam się bardzo dużo o sobie i sposobie ...
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Katarzyna Łojewska

Kardiolog

WIELOSPECJALISTYCZNY SZPITALW W NOWEJ SOLI
NOWA SÓL
Nowa Sól

Słowa ogromnej wdzięczności kieruję na ręce Pani Doktor Katarzyny Łojewskiej. Nie są one jednak w stanie przekazać wielkiego i serdecznego podziękowania za znakomicie wykonany zabieg ablacji, leczenie i troskliwą opiekę. Włożyła Pani dużo zaangażowania dla polepszenia stanu mojego skołatanego serca. Wspólnie z żoną oraz całą rodziną wyrażam duży szacunek i uznanie dla niespotykanej kompetencji oraz niesamowitej fachowości w swojej specjalizacji. Dziękuję za leczenie, wielką serdeczność i życzliwość oraz profesjonalizm oraz ...
Opinia dodana przez: Wiesław

lekarz Anna Hałabura

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

Nowa Sól

Czy ktoś z państwa wie do kogo najchętniej kieruje dr Anna Halabura w przypadku konieczności operacji oczu w związku z wytrzeszczem oczu, jestem z drugiego końca Polski i trudno mi się udać na wizytę do pani doktor żeby o to zapytać a ktoś mi ją polecił w sprawie wytrzeszczu oczu.( pozdrowienia dla pani spotkanej w Dino w Niechorzu w sierpniu 2017r)
Opinia dodana przez: Karolina
Wspaniały lekarz. Lekarz z powołania. Fachowiec, rzetelny, z podejściem do pacjenta i jego rodziny. Udziela odpowiedzi na każde pytanie. Potrafi w sposób zrozumiały wytłumaczyć kwestie medyczne laikom. Wysoka kultura osobista.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Konrad Woronowicz

Chirurg naczyniowy

Wielospecjalistyczny Szpital w Nowej Soli
Chałubińskiego 7
67-100 Nowa Sól

Wspaniały, empatyczny człowiek. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Fachowa wiedza, dobrze postawiona diagnoza i umiejętność komunikacji z pacjentem w dziedzinie medycyny to podstawA. Pan doktor posiada wszystkie te cechy. Polecam.
Opinia dodana przez: Danuta M-S

lekarz Wojciech Faron

Internista, Kardiolog

Gabinet Internistyczny Wojciech Faron
Piłsudskiego 73
67-100 Nowa Sól

Lekarz, który naprawił tętnice wieńcowe mojemu Tacie- mimo, ze w dużych ośrodkach nie chciano się tego podjąć, ze względu na komplikacje. Jestesmy niezmiernie wdzięczni, gdyż dzięki temu Tato może poddać się terapii leczenia nowotworu, z niewydolnością nie miałby żadnych szans na leczenie.
Opinia dodana przez: Emilia Haleczko

Wojciech Gotlibowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Gabinet lekarski
67-100 Nowa Sól

Wspaniały młody człowiek, wspaniały młody lekarz . Szybka reakcja w kierunku wyleczenia. Powyższa punktacja wskazuje jego oddanie dla pacjenta. Godny polecenia. AH/AH

lekarz Maciej Maniak

Arkadia 35
67-100 Nowa Sól

Świetny lekarz w mojej opinii jak również w opinii innych pacjentów z ktorymi mual okazje porozmawiać . Kompetentny do tego mily i z dużym poczuciem humory. Polecam
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Elżbieta Klimas

Lekarz rodzinny, Pediatra

NZOZ Przychodnia Lekarska "ESKULAP S.C." Lucyna Fortuniak & Elżbieta Klimas
9 Maja 10
67-100 Nowa Sól

Super uprzejma,rzetelna,uczciwa i rzeczowa Pani doktor. Godna polecenia. Kompetentna i zaangażowana w ustalenie przyczyn choroby,objawów i co najważniejsze planu badań i leczenia.

lek. dent. Angelika Wróbel-Kaczmarek

PRZYCHODNIA LEKARSKA BETIUK I KWIATKOWSCY
os. Kopernika 2
67-124 Nowa Sól

Profesjonalna, kompetentna, stomatolog, który leczy z pasją!!! Szczegółowo tłumaczy cały proces leczenia, mila, godna zaufania, atmosfera rewelacja. Żaden stomatolog nie może się równać z Panią Doktor. Miałam poważne problemy z przyzębiem, przez 2 lata jeżdżąc od jednego do drugiego stomatologa słyszałam tylko, że nie są w stanie mi pomóc, albo koszt leczenia był kolosalny. Dopiero Pani Doktor mi pomogła.Ceny adekwatne do leczenia. Ma podejście do dzieci, co oczywiście jest bardzo ...
Opinia dodana przez: Monia

lekarz dr med. Andrzej Wiatrak

Os.Konstytucji # Maja 28K
67-100 Nowa Sól

mialem operacje wiazadla + lekatki u doktora Andrzeja Soleckiego jestem super zadowolony noga chodzi jak nowa :) Dobry czlowiek taki normalny gosc
Opinia dodana przez: kamil wiktorcik

lekarz Agnieszka Walkowiak-Mikosz

Os.Konstytucji # Maja 28K
67-100 Nowa Sól

Cudowne podejscie do pacjentki, nowatorskie metody diagonozy i leczenia. Szczerze polecam panią doktor
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Mateusz Podstawski

"EREN" Poradnie Stomatologiczne s.c. Ratuszyńska Wiesława, Ratuszyńska Marta
inna Kopernika 15
67-100 Nowa Sól

W mojej ocenie dr Podstawski jest najlepszym stomatologiem w województwie lubuskim. Prezentuje najwyższy poziom wiedzy i umiejętności manualnych. Jest obdarzony poczuciem humoru oraz wysokim poziomem etyki i kultury osobistej. Prezentuje duży rozsądek co do cen. Uważam że Pan Doktor Podstawski może i powinien być wzorem do naśladowania dla innych. Profesjonalizm, etyka, kultura w najlepszym wydaniu. Mariusz Lubecki
Opinia dodana przez: Mariusz Lubecki

lekarz Marek Lipko

Nowa Sól

Był dobrym chirurgiem i człowiekiem, teraz takich jak On mało.

Agnieszka Spirydowicz

Logopeda

Nadzieja Ośrodek Rehabilitacji Dziennej
Nowa Sól

Pani Agnieszka jest kompetentna i bardzo sympatyczna. Ma podejście do dzieci, mój synek jest z natury nieśmiały i cichy, a przy niej się otwiera i chętnie pracuje, a ja widzę jak duże robi postępy. Polecam!

lek. dent. Emilia Pawlicka

"EREN" Poradnie Stomatologiczne s.c. Ratuszyńska Wiesława, Ratuszyńska Marta
inna Kopernika 15
67-100 Nowa Sól

Bardzo miła i kompetentna lekarka z anielską cierpliwością, uśmiechem i dobrym sercem. Byłam na długiej konsultacji u Pani doktor, po tym jak w innym gabinecie narobiono mi w jamie ustnej"bałaganu" i trochę się załamałam. Pani doktor podjęła się leczenia, a za długą konsultację nie wzięła ani grosza. Dziękuje Pani DOKTOR i polecam innym. Remedium 12.09.2014
Opinia dodana przez: Remedium

lek. dent. Beata Kapek-Mikołajczak

Piłsudskiego 26
67-100 Nowa Sól

Polecam! Po latach strachu przed dentysta... Trafiłam na wspaniała dentystkę! Szybko,dobrze i bezboleśnie a do tego w dobrej cenie. A atmosfera - przyjacielska
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Aleksander Pawlak

Neurochirurg

Kręta 5
67-100 Nowa Sól

Bardzo polecam tego lekarza, uratował mi kręgosłup I zauważył coś czego inny lekarz nie widział. Nie składa obietnic bez pokrycia i mówi wprost co może się stać po operacji. Bardzo się cieszę że trafiłam właśnie na tego lekarza.

lekarz Daniel Kruchlik

Alldent
Kościuszki 1D
Nowa Sól

Miły i sympatyczny lekarz. Z Panem Doktorem miałam kontakt w szpitalu w Nowej Soli. Pan Doktor wykonał u mnie operację metodą laparoskopową. Wszystko ok, pełen profesjonalizm. Polecam
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Mateusz Polanin

Wielospecjalistyczny Szpital w Nowej Soli
Chałubińskiego 7
67-100 Nowa Sól

Super podejście do pacjenta.Szybkie i profesjonalne zszycie rany głowy w Szpitalu w Nowej Soli 2.01.2022r.Wielkie podziękowania-Dariusz Mioduszewski
Opinia dodana przez: Dariusz