Grzegorz Skoczkowski

2,4
2,5
2,6
2,7

Wobec lekarza na mój wniosek Rzecznik Praw Pacjenta prowadził postępowanie, które zakończyło się stwierdzeniem naruszenia prawa pacjenta do leczenia zgodnego z aktualną wiedzą medyczną i należytą starannością.

Specyficzny sposób bycia,mówienia,ale z pewnością doświadczony "fachowiec w sprawach damsko-męskich". Szybko (2 wizyty) potrafił zwerbalizować problem między mną i partnerem i -choć w tych czasach przeciętny Kowalski nie lubi, gdy słyszy pouczenie,co powinien zrobić - pan doktor klarownie, choć delikatnie przekazuje porady i sugestie w sprawie naprawy potencjalnie kontynuowanego związku.

Gadanie o rzeczach oczywistych bez znaczenia.A rada na niechęc do seksu to seks na siłe lub unikanie spotkań z partnerem kiedy się nie chce kochać. Więcej powie mi przypadkowy człowiek z ulicy.

Pan Grzegorz jest wzorowym lekarzem. -->POLECAM <--

Pan Grzegorz jest wzorowym lekarzem. -->POLECAM <--

Dziwia mnie az tak negatywne komentarze.W moim przypadku facet diagnozując i dając wskazówki ameryki nie odkrył..ale czego wy się ludzie spodziewacie..Nie ma cudownej porady po której wasze problemy znikną po wyjściu z gabinetu...są za to leki za których przepisanie dziekuję.Nie spodziewałem się ze pan doktor tak bez problemu wypisze mi to czego potrzebowałem:) Ogolnie polecam !mozna się dogadać

Pan Doktor jest godny polecenia. Mądry, doświadczony lekarz, bardzo miły i kompetentny. Widać, że zna się na tym ,co robi.

Lekarz fatalny,nikomu nie polecam.Zamiast pomóc to wręcz przeciwnie , szkodzi jeszcze bardziej pogrąża.

Jestem zawiedziony. Pan Grzegorz, jako człowiek, bez 2 zdań rewelacja, bardzo Go polubiłem. Jednak w moim przypadku jako lekarz okazał się być jedną wielką porażką. Faszerował mnie TST, gdzie całkiem to było zbędne, zmieniał tylko sposoby, eksperymentował... Ja podałem Mu, jak na dłoni wszystkie informacje wskazujące ewidentnie na problem i jego żródło, jednakże tak prostą, jak się okazało sprawę przemiksował po swojemu i tak okręcił, iż sam zgłupiałem. Tyle pieniędzy wydanych, gdy były mi tak potrzebne, na dosłownie ZERO efektów, ZERO!!! Nie polecam mikomu tego Pana, jestem ROZCZAROWANY. Sam byłbym lepszy o 10 razy, szczerze.

zbyt krótka rozmowa z pacjentem wogle nie tłumaczy przyczyny choroby

zbyt krótka rozmowa z pacjentem wogle nie tłumaczy przyczyny choroby

Nie polecam. Proszę uważać. Nie jest członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego!