mgr Grzegorz Sobański

Rehabilitant

Gorąco polecam w/w ośrodek rehabilitacji ponieważ ludzie tu pracujący są nadzwyczaj skuteczni. Są skuteczni tak, że czasem poprawiają diagnozy lekarskie. Moja żona Ania miała poważny uraz kręgosłupa lędźwiowego i była umówiona na operację. Do czasu operacji miała chodzić na rehabilitację i trafiła akurat do REHAMEDICA za namową stróża pewnej brzeskiej f-my. Wziął ją pod swoją opiekę pan Grzegorz szef oraz pewien młody zdolny Łukasz. Chodziła na rehabilitację parę miesięcy i okazało się, że operacja poszła w zapomnienie. Jakże wdzięczni byliśmy tym ludziom za taką pomoc. Potem doznała urazu zwichnięcia barku i z tą dolegliwością sobie poradzili tym razem w okresie miesiąca.
Jakże byli zdziwieni, kiedy w drzwi ich gabinetu kiedyś ja zastukałem. Zastukałem prawą ręką bo lewą miałem unieruchomioną praktycznie przez tzw. zamrożenie barku. Obecnie chodzę na rehabilitację. Pan Łukasz Malisz wylewa nade mną tony potu a ja wierzę, że tak jak w przypadku żony ja również kiedyś będę mógł "wymachiwać" kołowrotki lewą ręką tak jak moja żona Ania.
Gorąco polecam tych ludzi i życzą im samych sukcesów i satysfakcji a szczególnie Panu Łukaszowi, Grzegorzowi i Piotrowi

Andrzej lat 58

Do Pana Grzegorza przyszedłem świeżo po doznaniu kontuzji. Po badaniu od razu stwierdził, że chodzi o łąkotkę, co następnie potwierdził lekarz ortopeda. Po zabiegu artroskopii uczęszczałem na intensywną rehabilitacje z zamiarem powrotu do koszykówki. Pomimo ciężkiej pracy atmosfera zawsze była radosna, cały zespół mobilizował mnie do ciężkiej pracy. Pod koniec okresu rehabilitacji wróciłem na uczelnie w Krakowie jednak nie było problemu z dotowaniem wygodnych dla mnie terminów wizyt. Po odbyciu rehabilitacji powróciłem na boisku! Jeszcze raz dziękuje Panu Grzegorzowi i całemu zespołowi za pomoc!

Pan Grzegorz postawił mnie na nogi, a groziła mi juz operacja. Pełen profesjonalizm, doskonała diagnoza i kilka miesięcy rehabilitacji zdziałały cuda. Polecam z całego serca.

Gorąco polecam Pana Grzegorza. Zgłosiłam się do Niego po wizytach w kilku innych gabinetach ale dopiero On jako jedyny po szczegółowym badaniu poprawnie zdiagnozował moją dolegliwośc i dał mi nadzieję do powrotu do zdrowia. Po kilku wizytach w gabinecie poczułam się lepiej i mogę normalnie funkcjonowac. Polecam wszystkim przychodnie REHA MEDICA i cały zespół terapeutów. Panuje tam bardzo miła atmosfera i profesjonalne podejście do pacjenta.

Kompetentny i skuteczny.Polecam.Doskonale i zrozumiale tłumaczy chorobę.Daje nadzieję na skuteczne wyzdrowienie bez użycia skalpela.

Wciąż poszukujesz "Rehabilitant Tarnów"?

ulica Słoneczna 32

mgr