mgr Grzegorz Sobański

Rehabilitant

Jestem bardzo szczęśliwy ze z moimi schorzeniami kręgosłupa i stawu biodrowego spotkałem na swojej drodze życia znakomitego fachowca rehabilitacji Pana mgr. Grzegorza Sobańskiego.dzięki jego umiejętnym , fachowym zabiegom i ćwiczeniom rehabilitacyjnym dolegliwości bólowe ustąpiły prawie całkowicie i mogę samodzielnie chodzić. Z całą odpowiedzialnością polecam gabinet ...

Z całą odpowiedzialnością polecam gabinet REHAMEDICA Pana mgr. Grzegorza Sobańskiego.
Z całego serca serdecznie dziękuje za przywrócenie sprawności .

Bardzo dobra i fachowa pomoc przed i po operacji rekonstrukcji wiązadła krzyżowego przedniego u mojej córki. Córka po 6 tygodniach pojechała z nami na wakacje do Chorwacji i normalnie chodziła

Ogromnie polecam Pana Grzegorza! Jest wybitny specjalista, który jako główny cel swojej pracy przyjmuję zdrowie swojego pacjenta. Dwoje specjalistycznych lekarz mieli całkowicie inne zdanie na temat mojej dolegliwości. Próbowali leczyć mnie mocnymi lekami lub sugerowali przeprowadzenie niebezpiecznego zabiegu na kręgosłupie. Na szczęście Pan Grzegorz obiecał, że wszystkie moje dolegliwości wyleczy bez leków oraz operacji. Po miesiącu ciężkiej pracy w Rehamedice mogłem wreszcie wrócić do pracy nie odczuwając już żadnych dolegliwości!

Dziękuję i jeszcze raz gorąco polecam !

Rewelacyjny rehabilitant. Bardzo szybko i skutecznie pomaga po kazdej kontuzji :) bardzo mocno polecam!

Świetny specjalista do tego super sympatyczny człowiek. Pomógł mi szybko mimo, że wielu poprzedników nie dało rady. Polecam z czystym sumieniem każdemu. Dziękuję Przemek

Dziękuję
Przemek

Wciąż poszukujesz "Rehabilitant Tarnów"?

ulica Słoneczna 32

mgr