mgr Grzegorz Sobański

Rehabilitant

Super rehabilitant. Nie mogłam wstać z łóżka, skarpety zakładał mi mąż. Po trzech wizytach ustąpiły wszelkie dolegliwości. Teraz codziennie ćwiczę otrzymany zestaw i czuję się bardzo dobrze.

Polecam Pana Grzegorza, bardzo dobry specjalista; wspaniała obsługa i atmosfera panująca podczas wykonywania ćwiczeń; już po kilku zabiegam poczułam ulgę w bolącym mnie kręgosłupie.

Bardzo dobry fachowiec bezbłędnie zdiagnozował przyczynę niesprawności barku. Wykonane przez niego zabiegi i zalecone ćwiczenia całkowicie przywróciły mi sprawność barku. Mogę polecić takiego lekarza każdemu potrzebującemu pomocy

Polecam Pana Grzegorza ze szczerego serca! Jest najlepszym specjalistom jakiego spotkałam. Do gabinetu trafiłam najpierw z problemami z kręgosłupem,teraz ponownie odwiedzam gabinet z chorym kolanem. Pan Grzegorz ma ogromny talent do tego co robi, pozatym cały czas podnosi swoje kwalifikacje w swojej dziedzinie co pozwala mu wyróżnić sie na tle całej reszty rehabilitantów z okolicy. Uważam że ma on większą wiedzę niż niejeden lekarz, a do tego co ważne, rewelacyjne podejście do pacjenta. Każdą osobę traktuje bardzo indywidualnie, w razie potrzeby kieruje pacjentów na dodatkowe konsultacje i badania co uważam nie jest powszechne i raczej cieżko spotkać w innych gabinetach.Dzięki temu Panu, po dwóch miesiacach od wypadku(przy pozrywanych więzadłach i złamanej kości) nie mam najmniejszego problemu z chodzeniem, zginaniem i prostowaniem nogi. Rehabilitanci postawili mnie spowrotem na nogi w ekspresowym wrecz tempie! Wiele osob z otoczenia jest w szoku że jestem w tak świetnym stanie po tak poważnej kontuzji. Przy okazji jak spotykam inne osoby z podobnymi urazami, które leczą się w innych gabinetach lub wyłącznie pod kontrolą lekarzy to naprawde Bogu dziekuje że trafiłam do tego gabinetu. Przy okazji warto zaznaczyć że gabinet jest wyposażony w najwyższej jakości sprzet, panuje w nim przemiła atmosfera, wszyscy są bardzo pomocni i życzliwi. Cały zespół Pana Grzegorza jest naprawde godny polecenia i pochwały! Ja jestem osobiście zachwycona i z tego co rozmawiam z ludzmi, reszta pacjentów podziela moja opinie:) Z całego serca dziękuję całemu zespołowi!! moja wdziecznosc jest nieoceniona, brak mi słow...
Naprawde polecam ten gabinet kazdej osobie która szuka dobrego rehabilitanta i fachowej pomocy. Ja jeszcze raz bardzo dziekuje i serdecznie pozdrawiam!!:)

Świetny rehabilitant. Dzięki współpracy z Panem Grzegorzem moje kolano "wróciło" do pełnej sprawności. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Rehabilitant Tarnów"?

ulica Słoneczna 32

mgr