mgr Grzegorz Sobański

Rehabilitant

Świetna przychodnia, gdzie każdy stara się pomóc. Niewygórowane ceny za kompleksową i fachową pomoc. Pan Grzegorz ma talent do tego, co robi. Jedyny minus to załatwianie innych spraw w trakcie przyjmowania pacjenta. Mimo to polecam to miejsce w 100%.

Generalnie polecam ten gabinet. Urazy, kontuzje to specjalność reha medici. Goście znają się na tym w 100%. Polecam

Serdecznie polecam !!! Profesjonalny, uprzejmy, konkretny człowiek, który wie co robi. Super podejście do pacjenta, lepiej nie można trafić. Stawia na nogi w mgnieniu oka. Bardzo przejmuje się losem podopiecznych.Gdyby nie Grzegorz dalej leżałbym w łóżku i szukał pomocy. Ocena jak najlepsza ! Pozdrawiam

Trafiłam do pana Sobańskiego przeszło rok temu z poważnym urazem kręgosłupa.Uciążliwy ból utrudniał mi codzienne życie.Moim jedynym ratunkiem miała być operacja kręgosłupa,lecz stało się inaczej.Po roku czasu jeżdżenia na rehabilitację dziś czuję się dobrze.Wszystko zostało wypracowane poprzez rehabilitację.Polecam wszystkim Reha Medicę oraz personel tam pracujący.Wspaniali fachowcy,którzy do swojej pracy podchodzą z sercem.

Trafiłam do Pana Sobańskiego w złej kondycji psychicznej i fizycznej, spowodowanej bólem kręgosłupa po urazie oraz przepukliną. Po paru wizytach, co prawda odkupionych naszą ciężka pracą i moim bólem zaczęłam odczuwać poprawę. Dziś po przeszło 3 miesiącach jestem jak nowo narodzona. Uniknęłam operacji kręgosłupa, której najbardziej się obawiałam w moim młodym wieku. Pan Grzegorz ma świetne podejście do życia, którym zaraża pacjentów. Ogromnie motywuje, wspiera, zachęca do działania, interesuje się swoim podopiecznym, nie podchodzi do pracy przedmiotowo, wkłada serce, plus ogromne umiejętności. Cała załoga jest naprawdę kompetentna i miła. Nic nie robi się tam "na odwal się".
Mogę polecić z czystym sumieniem. Warto.

Wciąż poszukujesz "Rehabilitant Tarnów"?

ulica Słoneczna 32

mgr