mgr Grzegorz Sobański

Rehabilitant

Trafiłam do pana Sobańskiego rok temu.Poważna choroba kręgosłupa uniemożliwiała mi długotrwałe chodzenie oraz siedzenie przez dłuższy czas.Dzięki panu Sobańskiemu jest ogromna poprawa mojego stanu zdrowia.Jestem zadowolona,że trafiłam na tak wspaniałego fachowca.Polecam moja ocena to 10!

Witam, Trafiłam do Pana Grzegorza po cięzkim wypadku samochodowym, w którym doznałam powaznego uszkodzenia górnego odcinka kręgosłupa. Pan Grzegorz wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Zawsze pomocny i miły, a przy tym niezwykle profesjonalny. Dzięku niemu dzisiaj jestem w stanie normalnie funkcjonować i cieszyć się ...

Witam,
Trafiłam do Pana Grzegorza po cięzkim wypadku samochodowym, w którym doznałam powaznego uszkodzenia górnego odcinka kręgosłupa. Pan Grzegorz wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Zawsze pomocny i miły, a przy tym niezwykle profesjonalny. Dzięku niemu dzisiaj jestem w stanie normalnie funkcjonować i cieszyć się pełnią zdrowia. Polecam serdecznie Pana Grzegorza Sobańskiego oraz przychodnię rehabilitacyjną Reha Medica.
Pozdrawiam,
Barbara

Godny polecenia, człowiek młody ale kompetentny i wie co robi. Z Jego pracą mam zdrową kończynę co niejednemu rehabilitantowi nie udało się tego dokonać.

Godny polecenia, człowiek młody ale kompetentny i wie co robi.

Witam Ja również trafiłam do Reha Medica na rehabilitację z urazem kręgosłupa (odcinka szyjnego). Pan Grzegorz Sobański, od razu wzbudził moje zaufanie, bardzo profesjonalne podejście do problemu zdrowotnego. Przeprowadził ze mną kompleksowy wywiad, dał cwiczenia do wykonywania w domu. Bardzo kontaktowy i sympatyczny człowiek, jak ...

Witam
Ja również trafiłam do Reha Medica na rehabilitację z urazem kręgosłupa (odcinka szyjnego). Pan Grzegorz Sobański, od razu wzbudził moje zaufanie, bardzo profesjonalne podejście do problemu zdrowotnego. Przeprowadził ze mną kompleksowy wywiad, dał cwiczenia do wykonywania w domu. Bardzo kontaktowy i sympatyczny człowiek, jak i cała załoga Reha Medica, napewno będę polecac ten zakład rehabilitacyjny.
pozdrawiam Karolina

Witam Chciałem podziękować panu Grzegorzowi Sobańskiemu, oraz całemu gabinetowi rehabilitacyjnemu za przywrócenie mi zdrowia. 6 lat temu miałem wypadek na desce snowboardowej i groziła mi operacja kręgosłupa, odwiedzałem wielu rehabilitantów,jednak Pan Grzegorz okazał się strzałem w dziesiątkę. Na pierwszej wizycie przeprowadził ze mną dokładny wywiad, ...

Witam
Chciałem podziękować panu Grzegorzowi Sobańskiemu, oraz całemu gabinetowi rehabilitacyjnemu za przywrócenie mi zdrowia. 6 lat temu miałem wypadek na desce snowboardowej i groziła mi operacja kręgosłupa, odwiedzałem wielu rehabilitantów,jednak Pan Grzegorz okazał się strzałem w dziesiątkę. Na pierwszej wizycie przeprowadził ze mną dokładny wywiad, oglądną zdjęcia i rezonans. Zacząłem rehabilitację - początkowo dwa razy w tygodniu, później raz, dostałem zestaw ćwiczeń do wykonywania w domu. Od rozpoczęcia rehabilitacji minęło pół roku, o żadnej operacji nie ma już mowy, a co najważniejsze zakupiłem nowy sprzęt narciarski i wróciłem na stok. Świetny rehabilitant i wykwalifikowana kadra.
Pozdrawiam Rafał

Wciąż poszukujesz "Rehabilitant Tarnów"?

ulica Słoneczna 32

mgr