dr n. med. Grzegorz Sokołowski

Endokrynolog, Internista

Dodaj opinię Umów wizytę

Ukończył studia wyższe na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie pracuje w Oddziale Klinicznym Kliniki Endokrynologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

W 2010 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych za pracę pt „Ekspresja markerów proliferacji i angiogenezy w guzach przysadki mózgowej”. W 2012 roku uzyskał tytuł specjalisty chorób wewnętrznych.
Jego zainteresowania obejmują kompleksową opiekę internistyczną, ze szczególnym naciskiem na choroby narządów wydzielania wewnętrznego, w tym schorzenia tarczycy (również u kobiet w ciąży), przysadki i nadnerczy. Wykonuje również diagnostykę ultrasonograficzną tarczycy z biopsją aspiracyjną cienkoigłową zmian ogniskowych.

Doświadczenie zawodowe zdobywał poprzez stałe podnoszenie kwalifikacji i uczestnictwo w licznych sympozjach, konferencjach oraz kursach. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w codziennej praktyce.

Publikacje:
„Ekspresja markerów proliferacji i angiogenezy w guzach przysadki mózgowej”.temat pracy doktoranckiej 2010r

Nagrody i wyróżnienia:
„Ekspresja markerów proliferacji i angiogenezy w guzach przysadki mózgowej”.doktorat 2010r

Znajomość języków obcych:
- język angielski

Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Profesjonalnie podchodzi do pacjentki. Wizyta bardzo pozytywna. Gorąco polecam Pana Sokołowskiego!

Na pewno najlepszy endokrynolog, a prawdopodobnie najlepszy lekarz w ogóle jakiego spotkałam na swojej drodze. Przesympatyczny, inteligentny, z ogromną wiedzą i najlepszym podejściem do drugiego człowieka jakie można mieć.

Byłem pacjentem na SOR w niedzielę z podejrzeniem zawału serca. Lekarz jakiego tam spotkałem, był pierwszym lekarzem z takim podejściem do pacjenta, wyrozumiał, rzetelny, dociekliwy, a przy tym bardzo sympatyczny z ludzkim obliczem. Gdyby służba zdrowia miała takich specjalistów, chorzy zawsze czuli by się bezpiecznie w warunkach w jakich czlowiek zawsze szuka czlowieka w lekarzu. Ja miałem to szczęście znaleźć. Życzę Panu doktorowi wiele sukcesów w pracy i radości w zyciu prywatnym.

Lekarz godny polecenia znający się na swoim fachu bardzo przykładający się do leczenia wyrozumiały uważnie słuchający pacjenta umiejący wytłumaczyć przebieg choroby sposób leczenia ,więcej takich

Jest bardzo dobrym specjalistą a przy tym jeszcze człowiekiem

Jest bardzo dobrym specjalistą a przy tym jeszcze człowiekiem

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Kraków"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe
ulica Szwedzka 27