dr n. med. Grzegorz Sołtysiuk

Pediatra, Wizyty domowe

bardzo dziękujemy panu doktorowi za ratunek. ile razy popatrzę na moje dziecko, to myślę o tym, że to właśnie pan doktor wyciągnął nas z nieszczęścia, dziękujemy!

Przyjechal w sobote, bezproblemowy i dokladnie wszystko wytlumaczyl. Polecam :)

Przyjechal w sobote, bezproblemowy i dokladnie wszystko wytlumaczyl. Polecam :)

wyzyty tego pana nikomu nie polecam jak juz ktos napisal chodzi mu tylko o to bty wypchac mu kieszenie pieniedzmi.Dziecko bardzo brzydko kaszlalo i mialo bardzo wysoka temp. 39,2 nic mu nieprzepisal powiedzial aby mu nawet witaminy C niepodawac!!! Bzdura totalna wiedzial bardzo dobrze ze dziecku sie niepoprawi i bede musiala wezwac go jeszcze raz,i tylko o to mu chodzilo o zarobek a nie o dobro pacjeta!Duzo jeszcze bym o tym doktorze napisala ale juz niebede sie rozpisywac.Przestrzegam tylko ludzi przed oszustami takimi jak ten doktor.

Szczerze polecam doktora.Spokojny , opanowany , doskonale podejscie do dziecka, a przede wszyskim trafna diagnoza i chyba jako z niewielu dojezdza do dziecka, a do tego wielka skromnosc ( az dziwne to w srodowisku lekarkim:)). Koszt mysle ze duzo nizszy niz u innych "tytuowanych" lekarzy ale wiedza i dluga praktyka przewyzsza wszystko.Polecam

Pan doktor ze wszech miar godzien polecenia

Pan doktor ze wszech miar godzien polecenia

Wciąż poszukujesz "Pediatra Białystok"?

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3