dr n. med. Grzegorz Sołtysiuk

Pediatra, Wizyty domowe

bardzo dziękujemy panu doktorowi za ratunek. ile razy popatrzę na moje dziecko, to myślę o tym, że to właśnie pan doktor wyciągnął nas z nieszczęścia, dziękujemy!

Przyjechal w sobote, bezproblemowy i dokladnie wszystko wytlumaczyl. Polecam :)

Przyjechal w sobote, bezproblemowy i dokladnie wszystko wytlumaczyl. Polecam :)

wyzyty tego pana nikomu nie polecam jak juz ktos napisal chodzi mu tylko o to bty wypchac mu kieszenie pieniedzmi.Dziecko bardzo brzydko kaszlalo i mialo bardzo wysoka temp. 39,2 nic mu nieprzepisal powiedzial aby mu nawet witaminy C niepodawac!!! Bzdura totalna wiedzial bardzo dobrze ze dziecku sie niepoprawi i bede musiala wezwac go jeszcze raz,i tylko o to mu chodzilo o zarobek a nie o dobro pacjeta!Duzo jeszcze bym o tym doktorze napisala ale juz niebede sie rozpisywac.Przestrzegam tylko ludzi przed oszustami takimi jak ten doktor.

Szczerze polecam doktora.Spokojny , opanowany , doskonale podejscie do dziecka, a przede wszyskim trafna diagnoza i chyba jako z niewielu dojezdza do dziecka, a do tego wielka skromnosc ( az dziwne to w srodowisku lekarkim:)). Koszt mysle ze duzo nizszy niz u innych "tytuowanych" lekarzy ale wiedza i dluga praktyka przewyzsza wszystko.Polecam

Pan doktor ze wszech miar godzien polecenia

Pan doktor ze wszech miar godzien polecenia

Wspaniały lekarz - ciepło, dobro, opanowanie i to cudowne podejście do malutkiego człowieka. Otrzymaliśmy od Pana doktora tak wiele.......DZIĘKUJEMY. Dr Sołtysiuk to nie tylko lekarz to przede wszystkim WIELKI człowiek.

szczerze polecam p.Sołtysiuka. Bardzo szybko przyjechał gdy tego potrzebował nasz maluch, człowiek bardzo kompetentny i uprzejmy. Wytłumaczył nam dokładnie jak postępować z synkiem i rzeczywiście nie jest to jeden z tych lekarzy którzy od razu wysyłają do apteki po leki, potrafi wskazać skuteczne domowe sposoby radzenia sobie z wieloma dolegliwościami dziecięcymi. Można do Niego zadzwonić praktycznie o każdej porze i zawsze pomoże.

Polecam tego lekarza pozdrawiam młody tatuś

Polecam tego lekarza pozdrawiam młody tatuś

Również przychylam się do opinii przedmówców- świetny lekarz, z niesamowitym podejściem do dzieci- czego więcej chcieć?:)

spokoj i opanowanie, cierpliwie wszystko wytlumaczy i nie siega zbyt pochopnie po silne leki, polecam wszystkim mlodym rodzicom