lek. dent. Grzegorz Stamirski

Doktor Grzegorz Stamirski to WIBITNY specjalista. Po strasznych przejściach w niby renomowanej kieleckiej klinice stomatologicznej zwątpiłam, że będę mogła kiedykolwiek normalnie funkcjonować, aż wreszcie, dzięki równie WYBITNEJ ortodontce Dr. Czerwińskiej-Niezabitowskiej trafiłam do Doktora Stamirskiego i moja gehenna zakończyła się wreszcie. Już za pierwszym podejściem wszystko było zrobione perfekcyjnie. Niespotykany szacunek i wręcz troska o pacjenta, nowatorskie metody, skupienie na pracy, a nie "przerobie" pacjentów. A do tego wszystkiego przemiły Człowiek - Człowiek przez wielkie "C" i Lekarz przez wielkie "L". Brakuje mi słów, by wyrazić podziw i wdzięczność dla Doktora ...

Brakuje mi słów, by wyrazić podziw i wdzięczność dla Doktora Grzegorza Stamirskiego. WSPANIAŁY, KOMPETENTNY, EMPATYCZNY, PRZESYMPATYCZNY - to wszystko za mało, by określić przymioty tego Stomatologa. W gabinecie atmosfera przemiła, cały zespół godny uznania.
Z całego serca, z czystym sumieniem, POLECAM.

Najlepszy dentysta na świecie. Cierpliwy i rozumie że Pacjent to nie klocek drewna i też go boli. Poza tym jest megazabawny i strasznie dokładny. Wyleczył mi całą klawiaturę. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie wiem jak można bać się dentysty? Nie wiem, bo od zawsze lecząc się w gabinecie pana doktora, nie doświadczam żadnego lęku. Leczenie jest bezbolesne, kompleksowe. Można zaczerpnąć wszelkich informacji. Atmosfera jest fantastyczna. A ponadto: fachowość, kompetencja i wiedza!

super !!!! polecam tym co boja się stomatologa!!! gdyby nie wielki problem z zębami pewnie nie nabrał bym odwagi aby sie pofatygować do gabinetu np na kontrole a tu super mila niespodzianka fajny facet i super fachowość POLECAM

Doktora Stamirskiego poznałam 12 lat temu pracował wtedy w przychodni pańswowej. Ja miałam totalny uraz do dentystów (po podstawówce). Ale On cierpliwie leczył moje zęby. Ostatnio dowiedziałam się że ma gabinet i wróciłam do leczenia. Przyznam że pozostał taki sam i zamiast produkować dyplomy wyrabiał praktykę. Nie poznał mnie. Ale plomby które założył mi wtedy (na kasę).Przetrwały 10 lat. I On jeden zrozumiał, że jak boruje to boli.On jeden potrafił za państwowe pieniądze podejść do pacjenta tak, że nie bolało.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kielce"?

PRYWATNY GABINET STOMATOLOGICZNY
Sienkiewicza 16 lok. 12
25-333 Kielce
NZOZ AGATMED EDYTA AGATOWSKA
PUSCHA 3 ( OS, ŚLICHOWICE 1)
25-634 Kielce
Paderewskirgo