lek. dent. Grzegorz Tarabuła

Byłam na pierwszej wizycie kontrolnej, żeby Pan Grzegorz ustalił mi plan leczenia. Jestem bardzo zadowolona, tak jak już tutaj ktoś pisał, wszystko mi na wstępie wytłumaczył i nawet rysował na kartce. Szkoda, że w pytaniu "czy wzbudza zaufanie?" jest skala tylko 5-cio stopniowa, bo chętnie zaznaczyłabym więcej:)

Dobry fachowiec, którego mogę polecić każdemu. Długo by opowiadać o szczegółach, już wiele zostało powiedziane w innych komentarzach, powiem krótko: warto iść do Pana Grzegorza!

Pan Grzegorz zdecydowanie przypadł mi do gustu. Byłam u niego, ponieważ ruszał mi się ząb i wstawił mi szynę. Wszystko przebiegło bardzo szybko i sprawnie, zadbał o to, żeby mnie nie bolało, co mu się udało. Trochę sobie pożartowaliśmy i było sympatycznie. Nie spieszył się, nie leciał do kolejnych klientów, tylko zajął się mną od początku do końca. Z pewnością będę do niego chodzić w razie problemów z zębami.

Byłam dzisiaj na leczeniu kanałowym u Pana Grzegorza i jestem zdecydowania zadowolona. Bardzo miło mnie potraktował, fajnie nam się rozmawiało, a całe leczenie przebiegło szybko i bezboleśnie. Rzeczywiście, tak jak niektórzy tutaj pisali, najpierw wszystko mi dokładnie wyjaśnił, opowiedział co będzie robione, jak, dlaczego, więc wszystko wiedziałam. Sam gabinet też bardzo przyjemny, czysty. Byłam już u wielu stomatologów, ale Pana Grzegorza z czystym sumieniem mogę polecić.

Bardzo podobało mi się mila obsługa zdecydowanie 5+

Bardzo podobało mi się mila obsługa zdecydowanie 5+

zawiodłem się.dużo mówienia a konretów mało .tylko kasa .niestety

zawiodłem się.dużo mówienia a konretów mało .tylko kasa .niestety

Zachęcony pozytywnymi opiniami o doktorze,zdecydowałem się tam pójść. Niestety bardzo się rozczarowałem,gdyż nie odczułem zupełnie zainteresowania pacjentem,już nie mówiąc o jakiejkolwiek rozmowie z doktorem (czytałem że ponoć dokładnie on wszystko tłumaczy,pokazuje,niestety u mnie tak nie było).Miałem wrażenie że zależy im żeby jak najszybciej przejść do następnego pacjenta,który też zostawi tam sporą ilość gotówki.Liczyłem się wcześniej z wysokimi cenami w tym gabinecie,ale nie z takim potraktowaniem:/ Zdecydowanie nie polecam.

podaję tylko koszt leczenia kanałowego. Polecił mi go znajomy więc bez obaw poszłam na przegląd jamy ustnej. Tak jak piszecie wyżej przegląd pełen profesjonalizm, rysunki zębów, pokaz nitkowania, szczotkowania, wzbudza zaufanie. Rozpoczęłam leczenie. Postanowiłam wymienić stare amalgamaty. Nie wiem czy miałam pecha ale praktycznie przy każdym zębie miałam reklamację po prostu po zrobieniu bolał, a przed nie, zwykła wymiana. Pewnie bym zrezygnowała po pierwszym zębie ale mój dobry znajomy przekonywał mnie że czasami tak jest i pewnie pod amalgamatem była próchnica a te wszystkie certyfikaty na ścinie w gabinecie u Pan Grzegorza o czymś świadczą. Ok jakoś to przetrwałam.W sumie też było mu nie na rękę a więc przy kolejnych zębach brał mniej pieniędzy i tak przy nim trwałam, może to ten jego urok osobisty hihihihi. A najgorsze w tym wszystkim jest to że dwa zęby zrobione pół roku temu u niego zaczynają mnie ćmić i pobolewać. Ale z tym na pewno już nie pójdę do Pana Grzegorza. Szkoda bo bo gdyby oceniać tylko podejście do pacjenta/klienta to jest b.miły. A jeżeli chodzi o pieniądze to faktycznie jest drogi. Tak na marginesie proponuję żądać potwierdzenia zapłaty gdyż sami nie dają i w sumie człowiek nie wie za co tak dużo zapłacił. Na stronce internetowej gabinetu też brak jest cennika, więc za każdym razem najlepiej zapytać ile będzie kosztowało aby się nie zdziwić.

Zdecydowanie polecam. Bardzo dobry merytorycznie.

Zdecydowanie polecam. Bardzo dobry merytorycznie.

raczej nie polecam , widać ,ze przeszedł pranie mózgu trenerów , gesty bardziej wyuczone niż nabyte .