Grzegorz Tomasik

Ortopeda

Pan doktor to najlepszy specjalista w moim regionie. Uratował mi dosłownie życie po bardzo poważnym wypadku nogi. Od tamtej pory to Mój doktor pierwszego kontaktu we wszelkich urazach i bólach. Pamięta swoich pacjentów, jest życzliwy, poświęca i wykorzystuje swój czas dla pacjenta do maksimum. Najlepszy lekarz godny polecenia. A przede wszystkim człowiek, który podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie.

U Pana dr Tomasika leczę się od lat. To doskonały specjalista ale również wyrozumiały, serdeczny człowiek. W czasie wizyty poświęca pacjentowi czas, rozmawia, tłumaczy a to jest bardzo ważne. Gdyby ktokolwiek zapytał mnie o dobrego lekarza ortopedę bez wahanie poleciłabym dr Tomasika.

Znakomity lekarz uprzejmy, życzliwy, wyrozumiały, bardzo dobre podejście do pacjenta. Z Panem Grzegorzem można otwarcie porozmawiać. Serdecznie wszystkim polecam Pana doktora Grzegorza Tomasika.

Świetny Doktor i wspaniały człowiek. Jest uprzejmy i życzliwy. Zna się na tym co robi i ma dobre podejście do pacjentów. Bardzo szybko postawił mi trafną diagnozę. Jest delikatny przy wykonywaniu zastrzyków. Serdecznie polecam Pana Doktora Tomasika! Ponadto dużym zaskoczeniem dla mnie było to, że nie musiałam płacić za prywatna wizytę, gdyż Pan Doktor nie bierze pieniędzy od studentów. Tłumaczy to tym, że sam kiedyś był studentem i wie jak to jest :) Prawdziwy Lekarz z powołania! :)

Pan Tomasik jest nie tylko dobrym lekarzem, ale przede wszystkim dobrym człowiekiem. Moja wędrówka po lekarzach była dość długa, dopiero Pan Tomasik poważnie potraktował mój przypadek. Do pacjenta podchodzi jak do człowieka, a nie tylko jak "do przypadku medycznego" co dla chorego jest przecież bardzo ważne, a wielu lekarzy o tym zapomina. Bardzo uprzejmy i życzliwy nie zostawia pacjenta w potrzebie, pomaga z dużym zaangażowaniem i kompetencją. Prócz tego doznałam szoku, gdy na wizycie prywatnej, która jest odpłatna Pan doktor odmówił przyjęcia ode mnie zapłaty, gdyż jestem studentką, a jego zasadą jest, że od studentów nie pobiera opłat za wizytę. Byłam bardzo zaskoczona postawą Pana doktora. Dzisiaj rzadko spotyka się lekarzy z powołania, jakim bez wątpienia jest Pan Tomasik.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Gorlice"?

adma
33-330 Grybów