lekarz Grzegorz Urbański

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Jeszcze żaden lekarz nie potraktował mnie tak podle jak pan doktor Urbański. Może dlatego,że to nie była wizyta prywatna. Podejście do pacjenta pozostawia wiele do życzenia. Rozmowa z pacjentem to rozmowa z osobą trzecią, cytuję: "kiedy miała ostatnią miesiączkę" lub "kiedy rodziła". Pan doktor ma założone piękne fioletowe rękawiczki' których nie zmienia!!! Pisze w nich na komputerze a później w nich bada. Na koniec myje pod wodą tak jak myje się ręce. Potrafi zdołować samym podejściem do pacjenta!!!

Potrafi zdołować samym podejściem do pacjenta!!!

bardzo pracowity lekarz, kompetentny,odpowiedzialny,opiekuńczy,czasem w nie najlepszym chumorze jak każdy z nas, polecam i oby takich lekarzy było jak najwięcej.

Humor zmienny jak sinusoida. Bardzo dobry fachowiec, jednak podejście do pacjenta pozostawia wiele do życzenia. Straszenie rakiem bez podstaw nie jest najlepszą metodą motywująca pacjenta do leczenia.

Rzetelny, z dużą dawką człowieczeństwa, pamiętający pacjenta nawet po 2 latach (!). Dbający o poczucie komfortu, zwracający uwagę na wpływ zabiegu na dalsze funkcjonowanie i samoocenę pacjentki. Jeszcze raz dziękuje.

lekarz godny polecenia osoba ktore zmagaja sie ze schorzeniami onkologicznymi

lekarz godny polecenia osoba ktore zmagaja sie ze schorzeniami onkologicznymi