dr Grzegorz Waksmundzki

Gastroenterolog, Gastrolog

Dzień dobry Panie Doktorze Waksmundzki! Jako Pana pacjent chciałbym serdecznie podziękować za trafną diagnozę, dzięki której w końcu mogłem poczuć się lepiej. Leki, które Pan przepisał są w pełni trafione. Chciałbym wyrazić wdzięczność Panu i personelowi ośrodka za miłą i życzliwą pomoc. Przypominają mi się tu słowa zawarte w Biblii: „Wszystko, co robicie, róbcie z miłością” (1 Koryntian 16:14) Właśnie tak Pan traktuje swoich Pacjentów! Jeszcze raz serdecznie dziękuję i życzę samych zadowolonych pacjentów, Bartłomiej F

Dzień dobry Panie Doktorze Waksmundzki!
Przypominają mi się tu słowa zawarte w Biblii:
„Wszystko, co robicie, róbcie z miłością”
(1 Koryntian 16:14)
Właśnie tak Pan traktuje swoich Pacjentów!

Jeszcze raz serdecznie dziękuję i życzę samych zadowolonych pacjentów,
Bartłomiej F

Doktor Waksmundzki wyprosił mnie z gabinetu, gdy grzecznie i spokojnym tonem poprosiłem by przestał mnie nie obrażać, co miało miejsce podczas odbierania wyników z gastroskopii i kolonoskopii (płatna wizyta prywatna). Wiedząc, że istnieje zagrożenie życia i zdrowia z powodu krwotoku wewnętrznego, odmówił udzielenia pomocy, wydania wyników badań, wypisania recepty. Miesiąc od badania za które zapłaciłem ponad 1200 zł nie mam wyników.

Nie znam lepszego gastrologa .....Jest bardzo miły ,rzeczowy, leczył mnie przez 6 lat.....dzięki niemu choroba zapomniałem o problemach gastrycznych . GORĄCO POLECAM

Dr.Grzegorz Waksmundzki wspanialy specjalista dwukrotnie wykonywal gastroskopie jestem bardzo zadowolona goraco polecam jego oraz cala przychodnie na ul.Barbary 21 Pragne rowniez Panu dr.Anazestjologowi ktory rowniez jest wspanialym specjalista serdecznie dziekuje i goraco polecam.

Od roku lecze sie u tego lekarza, jest bardzo dobry oraz kompetentny. Oprocz dobrego podejscia do pacjenta posiada takze poczucie humoru, co jest rzadka cecha wsrod lekarzy. Z czystym sercem polecam :)

Bardzo dobry lekarz, idealne podejście do pacjenta, podaje dokładne i rzetelne informacje. Z całego serca polecam.

Leczę się u dr już kilka lat i uważam że jest to bardzo dobry lekarz.No a przy tym bardzo miły i sympatyczny. Najlepszy gastrolog z jakim miałam do czynienia.

dr.Waksmundzki jest cenionym lekarzem któremu warto zaufać leczę się u niego trzy lata z pozytywnym skutkiem żałuję że nie znałam go wcześniej być może uratowałby moją mamę gorąco polecam .Edyta