lekarz Grzegorz Winiarski

Internista, EKG, Wizyty domowe

Zgadzam się z poprzednimi opiniami. .. takiego lekarza całe swoje życie nie spotkałam. Od ręki zostałam przyjęta , przebadana na wszystkie ewentualności. Zadziwiające podejście do pacjenta nawet na drugi dzień po wizycie lekarz pyta:jak się pani czuje. .. szok pozytywny oczywiście. Dziękuję za postawienie na nogi i ogarnięcie moich obaw w związku ze zdrowiem. życzę ssamych sukcesów ;)

Oby więcej takich ludzi jak Pan Doktor Grzegorz!!!Bo to On jako jedyny(a dzwonilam do kilku innych lekarzy) postanowił mi pomóc, choć naprawdę był bardzo zajęty!!!Jak dla mnie to WIELKI CZŁOWIEK!!!! Ukłon i Szacunek w Pana stronę!Po takich sytuacjach czlowiek wie ze gdzieś jest tam ktoś kto w miare swoich możliwości zawsze nam pomoże i to szczerze pomoże a nie bo musi! Bardzo Dziękuję. Pozdrawiam;-)

Serdeczne podziękowania za okazane zrozumienie i poświęcony czas dla całej naszej rodziny. Nawet nie zdawałam sobie sprawy ze istnieją jeszcze tacy lekarze jak dr Winiarski. Profesjonalizm,serdeczność, zaangażowanie. Polecam

Dużo nie trzeba chwalić....jesli ktos lubi to co robi, to robi to profesjonalnie....Profesjonalista pod kazdym wzgledem

Właściwy człowiek na właściwym miejscu!!!! Zdecydowanie polecam :-)

Właściwy człowiek na właściwym miejscu!!!! Zdecydowanie polecam :-)

Wciąż poszukujesz "Internista Piekary Śląskie"?

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Kraszewskiego 1

Olejniczaka 4 lok. 6

SPZOZ Lipa 3
Lipa 3
41-703 Ruda Śląska
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dąbrówka"
Przyjaźni 53a
41-948 Piekary Śląskie