lekarz Grzegorz Witych

Ginekolog położnik, Ginekolog

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Prowadziłam u niego ciąże i z całą pewnością jest to osoba kompetentna, zawsze odpowiada na nurtujące pytania a co najważniejsze nie bagatelizuje żadnych, nawet najmniej niepokojących objawów. Polecam wszystkim przyszłym mamom i nie tylko:)

Pan doktor prowadził moją całą ciążę, bardzo byliśy obydwoje z mężem zadowoleni.

Super podejście do pacjentki. Pełna fachowość, życzliwość, uśmiech tak że jak wchodzę do gabinetu dr Witycha to od razu zapominam o obawach.

Pan doktor jest bardzo miły zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy skieruje na odpowiednie badania. Delikatny przy badaniu jak żaden inny. Prowadzę u Pana doktora juz drugą ciążę i naprawdę nie da się narzekać.

Szczerze polecam dr. Witycha. Bardzo sympatyczny i pomocny lekarz. Mimo iż wizyty nie należą do tanich:) Polecam wszystkim kobitkom:)

Szczerze polecam dr. Witycha.
Bardzo sympatyczny i pomocny lekarz.
Mimo iż wizyty nie należą do tanich:)
Polecam wszystkim kobitkom:)

Jest słabym lekarzem do prowadzenia ciąż zagrożonych.

Jest słabym lekarzem do prowadzenia ciąż zagrożonych.

ŚWIETNY LEKARZ, uprzejmy,wszystko wytłumaczy,pokaże,wysłucha pacjentke!Prowadzi moją drugą ciąze i jestem w 100% zadowolona.Taka wizyta jak u dr Witycha powinna wyglądać w kżdym gabinecie...LEKARZ GODNY POLECENIA!!!!

Moim zdaniem jest nader miły, sympatyczny itd.Kreuje taką postawę, bo wie, że kobiety tego oczekują - taki emocjonalny manipulator. Moim zdaniem lekarz ten jest zdecydowanie przereklamowany. Nastawiony na kasę, nie wiem czy wizyta u zwykłego lekarz tyle powinna kosztować. Według mnie są lepsi lekarze od niego!

Bardzo polecam! Ciepły, kompetentny, wszystko tłumaczy.

Bardzo polecam! Ciepły, kompetentny, wszystko tłumaczy.

Lekarz godny polecenia. Szkoda tylko, że cena taka wysoka. Fachowo tłumaczy, pacjentka czuje się komfortowo.

Lekarz godny polecenia. Szkoda tylko, że cena taka wysoka.
Fachowo tłumaczy, pacjentka czuje się komfortowo.