lekarz Grzegorz Wocial

Najlepszy ginekolog jakiego poznałam . Ma ogromne doświadczenie i wiedzę, zawsze dostępny. Ma wspaniałe podejście do pacjentki. Dzięki jego opiece mam dwójkę zdrowych dzieci

Polecam tego lekarza. Jest komunikatywny, pomocny, poświęca pacjentce tyle czasu, ile potrzeba. Nie będę się rozpisywała- po prostu ok.

Wspaniały ginekolog, wybitny specjalista. Profesjonalne podejście do pacjentek. Duża wiedza i doświadczenie. Bardzo inteligentny, bystry, przewidujący, szybko reagujący i zawsze w porę. Pełen profesjonalizm i poświęcenie. Cudowny człowiek, godny zaufania, cierpliwy, rzeczowy, konkretny, mądry i miły. Uratował moje życie dwa razy oraz życie mojego dziecka.

Swietny lekarz, prowadzil moja ciaze, zna sie doskonale na tym co robi. Jest mily sympatyczny uprzejmy i z poczuciem humoru :) zawsze potrfil mi pomoc odpowiednio doradzic. Polecam kazdej kobiecie.

Bardzo dobry i kompetentny ginekolog, szczerze polecam. Dzięki jego opiece mam wreszcie długo wyczekiwane dzieck

odbierał moje dwa porody jest moim lekarzem już od ponad 15 lat Polecam!

odbierał moje dwa porody jest moim lekarzem już od ponad 15 lat
Polecam!

Świetny ginekolog , nie znam Mińska, nie zam lokalnych lekarzy ponieważ przeprowadziłam się do Mińska z Warszawy i oto kolejna miła niespodzianka : trafiłam na wspaniałego ginekologa, co więcej związanego zawodowo z Kliniką na Karowej, jestem w pełni usatysfakcjonowana poradą i szczerze polecam. Profesjonalizm , wiedza i doświadczenie Ella

Ella

zdecydowanie polecam ! świetny ginekolog, pełen profesjonalizm

zdecydowanie polecam ! świetny ginekolog, pełen profesjonalizm

Bardzo dobry lekarz, pierwszy raz spotkałam się z tak fantastycznym lekarzem, umiejącym porozmawiać z pacjentką. Kompetentny z poczuciem humoru , zawsze ma czas na wytłumaczenie istoty choroby . W przeciwieństwie do wizyt u innych ginekologów u których leczyłam się wcześniej na wizycie nigdy nie jestem skrępowana i zdenerwowana . Polecam

Bardzo dobry ginekolog, prowadził moje 2 ciąże i dużo mu zawdzięczam, bardzo pomógł mi przy porodach , rodzilam w klinice na Karowej i był obecny przy obu porodach. Jest kompetentnych i bardzo doświadczonym lekarzem. W drugiej ciąży miałam poważne komplikacje i bardzo mi pomógł . W czasie wizyty jest miły i trafnie stawia diagnozę , bardzo dobrze robi tez badania USG w swoim gabinecie. Polecam bardzo