Grzegorz Wojcierowski

Właśnie zakończyłam ostatnią wizytę z osadzeniem dwóch implantów i trzech koron.Polecam wszystkim! co się boją czy mają obawy co do do bólu ,podejścia ,wytłumaczenia , jakości materiałów czy wykonania 👍Profesjonalizm na najwyższym poziomie ! Wszystko na miejscu, zdjęcia panoramiczne ,bardzo konkretna konsultacja ,miła obsługa wszyscy uśmiechnięci i konkretny,cierpliwy szef.doktor.Grzegorz Wojcierowski😊 jestem bardzo zadowolona,dziękuję😘

Polecam wszystkim, którzy naprawdę boją się dentysty. Miła obsługa, dobry lekarz. Polecam

Sympatyczny facet. Przychodnia na wysokim poziomie. Dla mnie najważniejsze, że nie bolało. Polecam.

Polecam wszystkim. Miła i kompetentna obsługa, świenty sprzęt, wszystko na miejscu.

Świetny dentysta. Zabieg wykonany bez najmniejszego bólu. O tym, że to naprawdę bardzo dobry dentysta może świadczyć kolejka.. :) Jesli chodzi o samą osobę doktora to sympatyczny i uśmiechnięty.

RTG + konsultacja + usunięcie ósemki. Może drogo, ale polecam jak najbardziej. Zero, dosłownie zero bólu, błyskawiczny zabieg, fachowo, widać że wie co robi. Gdyby wszyscy dentyści byli tacy, ludzie przestaliby się ich bać :)

Witam, niestety może sam doktor nie zawinił jednak byłem dziś(tj. 16.12.2011) ok. godz. 16.10 z okropnym bólem i niestety mnie nie przyjęto pomimo że piszą na swojej stronie że dla nich najważniejszy jest zadowolony pacjent a sama placówka pracuje do godziny 20.00. Chamska obsługa. Nie wiem kto przyjmuje w tych godzinach w placówce ale wydaje mi się że słyszałem kobiecy głos. Jeżeli mają takie podejście do pacjęta z rwącym bólem to niestety nie zasługują na dobrą opinie. Jak dla mnie ta placówka to kpina i tyle.

Gdyby wszyscy dentyści tak bezboleśnie robili zabiegi to ludzie chodziliby do dentysty jak po świeże bułeczki. Polecam wszystkim!!!!

Lekarz bardzo dobry. Miła atmosfera. Jest chyba najlepszym specjalistą w okręgu. Nie zawsze sam od siebie tłumaczy chorobę ale jeśli się zapyta to uzyska się odpowiedź na wszystkie pytania. Polecam

Jak najbardziej polecam! Miła obsługa i bezbolesny zabieg.

Jak najbardziej polecam! Miła obsługa i bezbolesny zabieg.