lekarz Grzegorz Wydrzyński

witam! To nie jest lekarz, lecz biznesmen. Ciąże traktuje jak dobre źródło zarobku, a jeżeli jest zagrożona i nie widzi w niej długoterminowej lokaty, nie angażuje się w nią. Na zabiegu w ogóle się nie pojawia, ani nie interesuje się pacjentką. Nadrabia dobrą miną i jego ulubione stwierdzenie to "Zdarza się każdemu, jest Pani młoda, następnym razem będzie lepiej". W pseudo szpitalu na ul. Kościuszki, kończy pracę o godzinie 12 tj. po wypiciu kawy i idzie na prywatne wizyty. Pomimo prywatnych wizyt, w każdej pacjentce widzi kolejną "monetę" do skarbonki. ...

witam!
To nie jest lekarz, lecz biznesmen. Ciąże traktuje jak dobre źródło zarobku, a jeżeli jest zagrożona i nie widzi w niej długoterminowej lokaty, nie angażuje się w nią. Na zabiegu w ogóle się nie pojawia, ani nie interesuje się pacjentką. Nadrabia dobrą miną i jego ulubione stwierdzenie to "Zdarza się każdemu, jest Pani młoda, następnym razem będzie lepiej". W pseudo szpitalu na ul. Kościuszki, kończy pracę o godzinie 12 tj. po wypiciu kawy i idzie na prywatne wizyty. Pomimo prywatnych wizyt, w każdej pacjentce widzi kolejną "monetę" do skarbonki. Czy taką przysięgę składał kończąc medycynę? Czy na tym polega praca lekarza? Po co zabierać się do czegoś, czego się nawet nie lubi? Radzę wszystkim Panią omijajcie tego lekarza i cały ten szpital na ul. Kościuszki!! To jest bezlitosne, nieludzki bagno, w którym może znaleźć się kobieta w ciąży.

Super lekarz, świetne podejście, miły, konkretny, potrafi zadbać o odpowiednią atmosferę w czasie badania.

jest super polecam zajmuje się pacjentką indywidualnie a nie jak kolejnym przypadkiem medycznym

Bardzo dobry lekarz polecam w 100%, bardzo rzeczowy, kompetentny, uprzejmy, jestem bardzo zadowolona.

Chodzę do tego lekarza od kilku lat i nie mam większych zastrzeżeń, może tylko cena ....

super lekarz podejscie do pacjenta znakomite, podczas wizyty komfort psychiczny

super lekarz podejscie do pacjenta znakomite, podczas wizyty komfort psychiczny