dr n. med. Grzegorz Zaborski

Chirurg ogólny

Wspaniały lekarz jestem pod kontrolą juź 22 lata diagnoza operacja szybko kompleksowo i jest ok. Polecam

Trafiłam do dr Grzegorza Zaborskiego przypadkowo i jakiż to był szczęśliwy przypadek. Konsultacje, operacja, wizyta kontrolna i za każdym razem byłam coraz bardziej zachwycona. Doktor jest świetnym fachowcem-dokładny, konkretny , z poczuciem humoru -co jest bardzo ważne gdy człowiek jest zestresowany lub przerażony czekającą go operacją. Bardzo dziękuję Panie Doktorze za to wszystko i za to ,iż znowu uwierzyłam ,że pacjent może poczuć się jak ktoś ważny a nie tylko jak intruz. Anna Sz.

jak ktoś ważny a nie tylko jak intruz. Anna Sz.

Polecam dr Zaborskiego. 23.01.15 miałem zabieg tzn usuwanie żylaków.Zabieg przeprowadzony fachowo bez żadnych komplikacji.Dr zawsze miły,fachowo podchodzi do swojej pracy.Polecam

Polecam dr Zaborskiego. Świetny fachowiec. Bardzo miły i sympatyczny. Jeden z najlepszych chirurgów w Krakowie !! POLECAM :)

Pan dr Grzegorz Zaborski jest bardzo dobrym chirurgiem,spokojny, cierpliwy,uprzejmy i sympatyczny. Zabiegi wykonuje bardzo precyzyjnie i fachowo. Polecam Pana doktora korzystałam z jego usług i jestem bardzo zadowolona. Anna GD z Ruczaju

Pan dr Grzegorz Zaborski jest bardzo dobrym chirurgiem,spokojny,
Anna GD z Ruczaju

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Kraków"?

Klinika chirurgii
ul.Kopernika
Kraków

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Targowa 5/1

Marek Woźniak

Chirurg ogólny
Gabinet chirurgii ogólnej i laserowej
Piłsudskiego 11
32-020 Wieliczka