lekarz Grzegorz Zaliński

Profesjonalne podejście do pacjenta, badanie delikatne, nie stresowe, cierpliwość, szczegółowe tłumaczenie.

Nie polecam! Doktor pół roku diagnozował mamę i nadal nie było jednoznacznej decyzji. Zero kontaktu z pacjentem. Nawet kontrolnych badań krwi nie zlecał. Mama ma nowotwór dróg żółciowych. Znalazłam mamie wspaniałe miejsce, gdzie natychmiast ja zdiagnozowali i jeszcze zaproponowali nowatorska metodę leczenia. Ten Pan cechuje się zerowym zaangażowaniem, kontaktem, brakiem podejścia do pacjenta i brakiem jakiejkolwiek informacji zwrotnej o innej formie leczenia.

Lekarz - godny polecenia. Kompetentny, miły, cierpliwy, spokojny. Byliśmy z dzieckiem - super podejście! Szczerze polecam!

Wspaniały lekarz. Energiczny, działa szybko i skutecznie. Na SORZE w Szpitalu w Oświecimiu ratował moje uszkodzone kolano. Dzięki Jego błyskawicznej reakcji wracam do zdrowia. Jestem bardzo wdzięczna. Przy okazji tej nagłej wizyty rozmawialiśmy nawet o mojej pracy. Niesamowity czlowiek! Polecam wszystkim. Bardzo dziekuje za udzieloną mi pomoc!

Lekarz z powołania:) kompetentny, rzeczowy, a jednocześnie empatyczny i wyrozumiały. Profesjonalista, który daje poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia. Znakomite podejście do pacjenta, poświęca czas i cierpliwie odpowiada na zadawane pytania. Specjalista godny polecenia, bardzo konkretny, a do tego niezwykle uprzejmy.

Specjalista godny polecenia, bardzo konkretny, a do tego niezwykle uprzejmy.

Z własnego doświadczenia uważam iż lekarz jest niekompetentny, nie godny zaufania oraz polecenia, pacjent zostaje pozostawiony z niewyjaśnionymi wynikami, brak zainteresowania pacjentem. Serdecznie nie polecam

Lekarz z powołania !!! Podejście do pacjenta znakomite. Dzięki temu lekarzowi zmieniłam zdanie na temat SOR-u w Oświęcimiu.

Zgadzam sie z opinia panią poniżej lekarz może miły ale nie zna się na onkologii chirurgicznej może lepiej jakby nogi leczył mnie również zakaził bakterią piersi nie polecam

Nie polecam lekarza jest niekompetentny i w dodatku zaraził mnie bakteriami po zabiegu usunięci guza

Lekarz na prawdę godny polecenia! Bardzo konkretny i profesjonalny, a do tego niezwykle uprzejmy. Poświęca pacjentowi czas i cierpliwie odpowiada na zadawane pytania.