dr hab. n. med. Grzegorz Zieliński

Neurochirurg

Jestem po usunięciu gruczolaka przysadki mózgowej (wielkosc 25mm) lekarza oceniam bardzo dobrze. Lekarz godny polecenia

Świetny lekarz i znakomity fachowiec. Serdecznie dziękuję za usunięcie mikrogruczolaka przysadki. Dzięki dr Grzegorzowi jestem zupełnie zdrowa i nie muszę przyjmować żadnych leków:))

Należy do najlepszych lekarzy jakich znam :)

Należy do najlepszych lekarzy jakich znam :)

chciałbym aby w naszym kraju wszyscy lekarze byli jak dok. Grzegorz, kompetentni, rzetelni, ludzcy.

Panie Profesorze jest Pan jedyny i nie powtarzalny,uratował mi Pan życie i z całego serca pragnę podziękować,jest Pan nie tylko lekarzem,ale i CZŁOWIEKIEM z wielkim sercem,usmiechnietym potrafiącym pożartować ale i poważny kiedy trzeba ehh mogłabym pisac i pisać o Panu :)DZIĘKUJĘ!

Dzięki panu doktorowi od którego emanuje ciepło i ogromne zaufanie odzyskałam wzrok i wiarę że jescze są lekarze z powałania. Bardzo polecam

Bardzo polecam

Doskonały chirurg i wspaniały człowiek. Szybka diagnoza i decyzja o konieczności operacji. Polecam.

Zdecydowanie potwierdzam opinię, że Pan droktor Grzegorz Zieliński inaczej traktuje pacjenta podczas wizyty prywatnej, a zupełnie nie interesuje się nim w szpitalu. Podczas mojego pobytu w klinice Pan doktor nie miał nawet 5 minut na rozmowę ze mną, aby wyjaśnić moje wątpliwości i obawy. Może to dobry specjalista, ale uważam, że nie mniej ważny jest kontakt z pacjentem i chwila rozmowy.

To nie tylko wspaniały specjalista, ale także przyjaciel pacjenta i jego rodziny.Dziękuję za nowe życie!

Córka miała usunięty gruczolak przysadki mózgowej.Pan doktor Zieliński spełnił wszystkie nasze oczekiwania.Poza tym jest bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem,Dziękujemy.Małgorzata Semrau-Starzyńska