dr n. med. Grzegorz Zbigniew Ziołodr n. med. Grzegorz Zbigniew Zioło - zdjęcie profilowe

dr n. med. Grzegorz Zbigniew Zioło

Pulmonolog

Najlepszy specjalista i cudowny człowiek, pełen empatii. Kompleksowo podchodzi do leczenia. Jestem bardzo zadowolona i polecam.

Zadzwoniłam zapytać o możliwość wizyty. Nie zdążyłam nawet przedstawić mojego problemu. Zapytałam o koszt wizyty i lekarz powiedział "jestem niedostępny" i odłożył słuchawkę. Mam astmę oskrzelową i potrzebuję specjalisty na stałe. Dziękuję za tak przedmiotowe potraktowanie.

Witam powyższe opinie negatywne na temat pana Grzegorza uważam za nie stosowne ,moim zdaniem ci ludzie ,którzy piszą te bzdury wyssane z ich pustych głów nigdy nie mieli styczności i kontaktu z Lekarzem Lekarz bardzo miły i kontaktowy . Poświęca sporo czasu na wywiad z pacjętem. A co do umawianie wizyt zawsze jest pod telefonem. Ceny wizyt w normie za spędzony czas w gabinecie pana Grzegorza. Polecam ....

Lekarz bardzo miły i kontaktowy .
Poświęca sporo czasu na wywiad z pacjętem.
A co do umawianie wizyt zawsze jest pod telefonem.
Ceny wizyt w normie za spędzony czas w gabinecie pana Grzegorza.
Polecam ....

Dostalam namiar na dr od znajomej. Zadzwoniłam do owego dr na nr który znajduje się na jego stronie. Pan dr odebrał tel niestety z podniesionym tonem i prostackim zachowaniem. Chciałam umówić tylko babcie na PRYWATNĄ WIZYTĘ niestety usłyszałam " Nie ma wizyt. Do widzenia", a może dobrze że tak się stalo nie będę stresować staruszki. Panie dr może to już wypalenie zawodowe? Nie Polecam.

Pan Doktor to wspaniały lekarz i człowiek. Na każdej wizycie poświęca dużo czasu, widać zaangażowanie i troskę o dobro pacjenta. Kompetentny, uprzejmy i konkretny. Moja mama leczyła się u Pana Doktora w zdunowie i wyszła z okropnego stanu jak nowo narodzona. Siostrę wyleczył z ostrego zapalenia płuc. Zdecydowanie polecam ale nie w celu reklamy bo pacjenci i tak niedługo zaczną do niego oknami wchodzić. Szacunek dla Doktora za wiedzę i podejście do pacjenta

Dr Zioło został mi również polecony, jako dobry lekarz. Mam przewlekłą chorobę płuc i niestety brakowało mi czasu, który poświęca mi jako pacjentowi. Muszę być pod stałą kontrolą pulmonologiczną, a dostać się do doktora to udręka:(na prywatne wizyty mnie nie stać, cena kosmiczna. Kompetencji i wiedzy nie podważam, w miarę trafne decyzje.

Świetny lekarz. Polecam bo Facet musiał się dużo uczyć aby zdać nie jeden egzamin. Panie Grzegorzu dużo siły życzę po kolejne zdobycze z zakresu wiedzy. Czekam na Profesora

Świetny lekarz.
Polecam bo Facet musiał się dużo uczyć aby zdać nie jeden egzamin.
Panie Grzegorzu dużo siły życzę po kolejne zdobycze z zakresu wiedzy.
Czekam na Profesora

Mama dostała namiary na tego doktora od swojej znajomej. Oczywiście natychmiast zadzwoniła bo pilnie potrzebuje konsultacji.Pan doktor potraktował moją mamę jak natręta a przecież chciała się tylko umówić na wizytę PRYWATNĄ dzwoniąc pod numer tel.który również jest podany na stronie .Był bardzo niemiły wręcz prostacki.Zamiast grzecznie powiedzieć że nie może w danej chwili umówić mojej mamy to się wyłączył...BRAK MI SŁÓW NA TAKIEGO NO CÓŻ NIESTETY LEKARZA

Wspaniały lekarz i człowiek.Oddany slużbie i rzetelnie ją wykonuje. Polecam.

Wspaniały lekarz i człowiek.Oddany slużbie i rzetelnie ją wykonuje. Polecam.

Bardzo staranne badanie, staranne objasnienia i wielokrotna pomoc w wyjściu z dolegliwości. Moja rodzina leczy się u niego regularnie. Oby więcej takich lekarzy!