dr hab. n. med. Halina Batura-Gabryel

Pulmonolog, Internista

Profesjonalny lekarz z powołania ! Wszystko na najwyższym poziomie ! Rzetelność, podejście indywidualne do pacjenta i precyzyjna diagnoza z dobrze dobranymi lekami.

Trafiłem do Pani Profesor na konsultację w czasie covid-u, gdyż mojej miejscowości| (miasto wojewódzkie) pulmonolodzy nie dysponowali czasem na wizytę (prywatnie).Muszę przyznać ,że nie często spotyka się tak oddanych lekarzy i uprzejmych. Pani Profesor cierpliwie wytłumaczyła dalszą diagnostykę i co należy wykonać. Czułem ,że jestem we właściwych rękach. Jeszcze raz dziękuję za czas poświęcony i pomoc.

Opieka lekarska jak i profesjonalizm na najwyższym poziomie światowym. W bardzo profesjonalny sposób pacjent został przebadany i została postawiona najwłaściwsza diagnoza. Przepisane leczenie i leki przynoszą, niemalże natychmiastowe skutki, którymi jest poprawa zdrowia. Podejście do pacjenta Pani Profesor zgodne i przewyższające najwyższe standardy etyki. Wdzięczny pacjent

Opieka lekarska jak i profesjonalizm na najwyższym poziomie światowym.
Wdzięczny pacjent

Cieszę się ,ze w czasie moich problemów ze zdrowiem napotkałam na swojej drodze panią Prof.Batura-Gabryel. Z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem podeszła do mojej choroby. Zleciła wykonanie wszystkich badań ,które mogłyby mi pomóc w zdiagnozowaniu choroby. Pani Profesor to osoba uprzejma,niezwykle ciepła,oddana,poświęcająca swój czas bez ograniczeń.Wizyty tanie w stosunku do innych lekarzy. Życzę wszystkim by spotkali na swojej drodze takich fachowych i cierpliwych lekarzy. Pani Profesor bardzo dziękuję za fachową pomoc i za dobrą energię ,którą mi Pani przekazuje.Lekarz z sercem to prawdziwy lekarz. Teresa Małdzińska -pacjentka

Z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem podeszła do mojej choroby.
Teresa Małdzińska -pacjentka

Trudno opiniować wiedzę lekarza laikowi, lecz chcę przyznać, że szczęściem dla mnie było rozpoczęcie leczenia u Pani Profesor

Szczerze polecam! Lekarka oddana pacjentowi bez reszty. Kompetentna z kompleksowym podejściem do tematu. Znalazła sposób na moje dolegliwości, wytłumaczyła dokładnie, na czym będzie polegała terapia. Bardzo uprzejma, opanowana i daje pacjentowi tyle czasu ile on potrzebuje.

Bardzo sympatyczna ,kompetentna ,rozmawia z pacjentem jak z równym sobie .Inni lekarze powinni brać przykład .Polecam

Pani doktor jest bardzo mila, spokojnie tlumaczy na czym polega choroba- jest bardzo kompetentna. Wiecej takich lekarzy. goraco polecam.

Działa profesjonalnie, dobrze tłumaczy i uspakaja pacjęta.

Działa profesjonalnie, dobrze tłumaczy i uspakaja pacjęta.

dobrze ze mamy takich lakarzy,dzięki pani doktor ja znam na co chora....

dobrze ze mamy takich lakarzy,dzięki pani doktor ja znam na co chora....