dr Halina Berońska-Kulicka

Chirurg plastyczny

Odbyłem konsyltacje z pania doktor Berońską-Kulicką odnośnie usuniecia blizny na twarzy, wrażenie niekorzystne, lekarka bagatelizowała problem, sugerując że "tylko pan to widzi", w ogóle nie odniosła sie do sprawy merytorycznie, pozwalała sobie też na protekcjonalne uwagi w stylu " i co pan sobie jeszcze operował?". W trakcie konsultacji dużo sie uśmiechała i zapewniała mnie ze jestem przystojnym męzczyzną, nie jestem jednak pewien czy warto było zapłacić 150 zł żeby się tego dowiedzieć. Wyszedłem z poczuciem straconych pieniędzy i czasu, zdecydowanie nie polecam, choć podejrzewam że pani doktor wykazuje większe zainteresowanie jeśli z operacją wiązałoby sie wyższe honorarium.

Witam :) Ostatnio miałam robiona u Pani doktor przegrode nosa jestem niezwykle zadowolona SUUUPER naprawde niesamowita doktor zawsze pogodna,usmiechnieta wszystko dokladnie wytlumaczy ...naprawde nie bojcie sie robic u tej doktor operacji:)

Witam :)

Świetna Pani Doktor! Robiłam u niej operację worków pod oczami. Pani Doktor stosuje nowoczesną metodę do takich zabiegów tzw. operację przezspojówkową dzięki czemu nie ma widocznych blizn. Twarz od razu wygląda młodziej. Poza tym dba o pacjenta, wszystko dokładnie tłumaczy, zwraca uwagę na wszystkie szczegóły. Polecam.

Witajcie, u pani Doktor robiłam likwidacje worków pod oczami metodą przezspojówkową... po zabiegu super - żadnych śladów, blizn.. i nie da się nawet opisac efektu, nie sadziłam że bedzie to aż taka zmiana! rewlka!

Witajcie,
u pani Doktor robiłam likwidacje worków pod oczami metodą przezspojówkową...
po zabiegu super - żadnych śladów, blizn..
i nie da się nawet opisac efektu, nie sadziłam że bedzie to aż taka zmiana!
rewlka!

Wciąż poszukujesz "Chirurg plastyczny Warszawa"?

dr

dr
Janusz Greese Łyko

CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Złota
ul. Złota 6 m. 4
CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Zgrupowania "Żmija"
ul. Zgrupowania "Żmija" 12