dr n. med. Halina Bręborowicz

Dr Halina Bręborowicz jest niezwykle uprzejmą i kompetentną lekarką. Dokładność w czasie badania i zabiegu, kontakt z pacjentem i troska. Polecam.

Bardzo gorąco polecam Panią Doktor. Wysoka kultura, osoba bardzo miła serdeczna i komunikatywna. Cierpliwie wysłuchuje problemów pacjenta . Bada pacjenta bardzo dokładnie. Młodzi dzisiejsi lekarze powinni uczyć się zachowań w stosunku do pacjentów /mam na myśli dokładność badania oraz kultura/ właśnie od lekarz pokroju Pani Doktor. Jeszcze raz gorąco polecam!!!!

Lekarz z powołania. Bardzo kompetentna ,rzeczowa i uprzejma. Gorąco polecam.

Lekarz z powołania. Bardzo kompetentna ,rzeczowa i uprzejma. Gorąco polecam.

Wspaniały lekarz, niezwykle uprzejma i wyrozumiała osoba. Dokładność w czasie badania, poświęcenie czasu, kontakt z pacjentem i troska -wszystko w kategoriach -naj.

FANTASTYCZNY CZLOWIEK I LEKARZ!!!Kompetentna, cierpliwa,miła.

FANTASTYCZNY CZLOWIEK I LEKARZ!!!Kompetentna, cierpliwa,miła.

Dr Halina Bręborowicz jest wyjatkowo dobra specjalistka, polecam. Napisze tylko, ze kilku lekarzy z Moorfields Eye Hospital w Londynie nie bylo w stanie postawic prawidlowej diagnozy, a Dr Bręborowicz podala ja w ciagu kilku minut... Czyli: "10 out of 10".

Jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia,bardzo kompetentny i wiarygodny. Poza wiedzą okulistyczną posiada bardzo dużą ogólną wiedzę medyczną.