lekarz Halina Czarnek-Fijałkowska

1,8
2,2
2,2
1,8

Pani doktor na podstawie 10minutowej rozmowy stwierdzic potrafi czy ktos ma depresje czy nie... Nie znajac calej historii pacjenta ocenia na podstawie swojego humoru no zenujace ze tacy ludzie decyduja o losie innych. swoja droga jesli cos by sie stalo takiej osobie to pani doktor zapewne nie wyszla by z sytuacji calkiem czysta ... Pozdrawiam

Osobiście odradzam dr Fijałkowską. Leczyłam się prywatnie u pani doktor 2 lata. Leczenie nie przyniosło żadnego rezultatu... Oprócz tego, że opróżniła mi się kieszeń. Jest osobą niemiłą, oschłą i niewyrozumiałą dla naprawdę chorych pacjentów.

Jestem bardzo zdziwiona poprzednimi komentarzami.Trafiłam do Pani doktor w stanie skrajnego załamania,gdyby nie Jej pomoc nie pisałabym dziś tej opinii.Jest nie tylko wspaniałym lekarzem ale również wspaniałym człowiekiem wyczulonym na ludzkie problemy.Każdego z moich znajomych,którzy potrzebowali pomocy psychiatrycznej polecałam Panią doktor i nikt nigdy nie krytykował sposobu leczenia czy podejścia do pacjenta.Dziękuję Pani doktor.

Niestety wielkie rozczarowanie. Ta pani jest oschła, zawistna i zarozumiała. Nie ma za grosz empatii i można odnieść wrażenie, że już wypaliła się w zawodzie. Osądza pacjenta po pozorach i bywa bezwzględna w swoich opiniach. Bardziej przypomina oschłą urzędniczkę, niż lekarza. Może bardziej zaszkodzić niż pomóc. Osoby wrażliwe, emocjonalne, powinny jej unikać bo takimi pani Fijałkowska zdaje się gardzić. Przykro mi, że to piszę, ale takie były przynajmniej moje doświadczenia. Mam nadzieję, że ta krytyka da tej pani trochę do myślenia.

Pani doktor zdecydowanie nie spełniła moich oczekiwań, potraktowała mnie obcesowo. Dociekała czy aby nie jestem w kolejnej ciąży, choć akurat byłam po urodzeniu dziecka i przyjmowałam tabletki hormonalne o czym ją poinformowałam. To że się urodziło jedno dziecko nie oznacza że zaraz zajdzie się w kolejną ciążę!!! Przecież ludzie w tych czasach są uświadomieni, a przynajmniej większość. A w dodatku chociaż wiedziała że przyjmuję inne leki przepisała mi takie których nie można przyjmować z antykoncepcją hormonalną. I wystarczyło abym nie przeczytała ulotki no i co później? Przepisane leki wyrzuciłam więc do kosza, a na kolejną wizytę już nie poszłam. Osobiście odradzam.