dr Halina Dalewska

2,4

Jak dla mnie, najlepszy i wspaniały lekarz, bardzo miła, ma profesjonalne podejście do dzieci, zawsze dokładnie bada moich dzieciaków i wszystko mi wyjaśnia i tłumacze. Bardzo polecam!

Bardzo zimna, niesympatyczne kobieta. Aczkolwiek raczej kompleksowo podchodzi do tematu……………………………….

Pani dr nie jest miła i uśmiechnięta, wręcz przeciwnie, ale zawsze stawia trafne diagnozy I wdraża odpowiednie leczenie. Wszystko dokładnie sprawdza i niczego nie bagatelizuje i to jest dla mnie najważniejsze !!!!!

Ta kobieta to dramat wrzeszczy i strasznie fika do pacjenta nie miła arogancka w życiu nie słyszałam żeby powiedziała coś miłego... NIE POLECAM!!! Oby ona zobaczyła te opinie !!!

Oby ona zobaczyła te opinie !!!

Okropna kobieta- wyszła z założenia, że chyba jestem lekarzem i nawrzeszczała na mnie, że przecież osłabienie po chorobie to norma (półroczny synek). Popędza, bagatelizuje i jest naburmuszona- chyba wyżywa się w pracy.

Niestety Pani doktor Dalewska jest nieuprzejma i często krzyczy na pacjenta przychodzącego z chorym dzieckiem po pomoc do lekarza. Często pacjent czuje się w trakcie wizyty jak intruz a nie osoba która przychodzi po pomoc lekarską. Lekarz ten nie informuje o możliwości dodatkowych bezpłatnych szczepień dla dzieci które uczęszczają do żłobka. W gabinecie tym zamiast atmosfery serdeczności lekarza pediatry do dziecka panuje raczej atmosfera dyscypliny wojskowej. Nie polecam.

Pomijam fakt,że Pani doktor jest nieuprzejma, wiecznie naburmuszona i jako pediatra zupełnie nie ma podejścia do dzieci. Zawsze wychodziłam z założenia,że potrzebujemy specjalisty, a nie przyjaciela. Skandaliczne jest jednak to,że zaufaliśmy jej... W styczniu 2014 leczyła naszego synka przez miesiąc antybiotykami i witaminami , mówiąc,że ma anemię. Stan się pogarszał i na szczęście dla nas, kiedy znowu gorączkował była na urlopie. Wezwaliśmy więc innego lekarz do domu, który, kiedy zobaczył wyniki małego (Trzy badania morfologii, które Pani doktor tez widziała) złapał się za głowę i skierował natychmiast do szpitala, tego samego dnia na cito przewieziono nas karetką do kliniki w Szczecinie i ziemia runęła nam z pod nóg TO JEST BIAŁACZKA PANI DOKTOR! ! ! Synek leczy się od lutego i jeszcze 1,5 roku przed nami. Porażka,że mamy tak niekompetentnych lekarzy.

Arogancka, nieuprzejma, zachowyje się tak jakby pacjent jej przeszkadzał

Arogancka, nieuprzejma, zachowyje się tak jakby pacjent jej przeszkadzał

Pani Doktor zalicza sie do grupy lekarzy, ktorzy nie przejmuja sie losem dzieci, a jedynie zalecaja to, co w ksiazce jest napisane. Nie podchodzi indywidualnie do kazdego pacjeta, a zalatwia wszystko hurtowo. Mojemu miesiecznemu synkowi przepisala nieslusznie antybiotyki i kazala je stosowac pod grozba wielu chorob. Na szczescie zanim zaczelam leczenie, skonsultowalam to jeszcze z dwoma lekarzami, ktorzy stanowczo zabronili podawania tak malemu dziecku antybiotykow, bez konkretnych powodow. Niedawno trabili o tym w telewizji, o tzw. lekarzach, ktorzy na wszystko przepisuja antybiotyki, po czym dzieci sie uodporniaja i w momencie, kiedy sa one faktycznie potrzebne, nie spelniaja swojej funkcji. Zdecydowanie odradzam tego lekarza wszystkim rodzicom !!!

Pani doktor jest bardzo nieuprzejma, podczas wizyty po prostu na mnie nakrzyczała, jest arogancka i wyjątkowo niemiła. Nie oceniam jej kompetencji i wiedzy, bo w tym temacie nie jestem specjalistą. Jedyne co mogę ocenić to jej podejście do pacjenta i kultura osobista lub raczej jej brak.