lekarz Halina Dębińska-Maćkiewicz

2,4
2,7
2,4
2,6

bardziej nie kompetentnej kobiety nie spotkałem nie polecam nikomu niema z nia zadnego kontaktu

pomimo wcześniejszej rejestracji telef.nie zostalismy wpuszczeni nawet do poczekalni(nie mówiąc już o przyjęciu na wizytę)z chorym,gorączkującym dzieckiem.jakiś facet wyszedł z poczekalni i krzyczał że "za dużo ludzi i on nic na to nie poradzi" DRAMAT!!!

szzkoda mówić co za beszczelna baba umawia się niedotrzymuje terminów jak potrzeba pomocy to stale jest zajęta

NIE POLECAMY!!!!!!!!!!!!!! Po pierwszej wizycie, za ktora skasowala 100zł przepisujac choremu na cisnienie dziecku lek podnoszacy cisnienie o nazwie tusipect umówiła nas przez swojego "wielkiego rejestratora - mezusia" za 2 tygodnie. przyjezdzamy a tu psy d...i szczekaja i wychodzi mezus i mowi ze dzis nieczynne rozkładajac rece co on ma zrobic? naprawde bylismy rozgoryczeni jadac ok 50 km z podziebionym dzieckiem .A próba porozmawiania przez kom z pania " doktor" konczyla sie tym ze odbierała i za pare chwil rozlaczała sie. Jakas masakra to była!!!!

Najlepszy laryngolog w okolicy,minusem jest to,że przyjmuje tylko 2 razy w tygodniu i trzeba długo czekać, niestety rejestracja osobista nie telefoniczna. Jeśli ma się problemy z gardłem, katarem itd to tylko do pani dr Dębińskiej!

Jest super lekarzem. Lepszej Pani doktor nie znam. Wysłucha, porozmawia, pośmieje się, a co najważniejsze WYLECZY. Jest konkretna i "nie obwija w bawełnę". Nie mam słów, po prostu naj. Mam tylko nadzieję, że na emeryturę tak szybko się nie wybierze. Będę miała wtedy problem..., myślę, że nie tylko ja. Pozdrawiam P.doktor i niezdecydowanych.

pani doktor na wizycie publicznej zachowuje się jakby pozjadała wszystkie rozumy, bardzo nie przyjemna dla chorych, wiecznie nie zadowolona, inaczej zachowuje się jak czuje pieniądze na prywanej wizycie, moje odczucia bardzo mieszane, zrezygnowałam z usług tej Pani. nie jest godna polecenia

pani doktor na wizycie publicznej zachowuje się jakby pozjadała

Pani doktor była bardzo niemiła. Sprawiała wrażenie, że nie słucha tego co mówię. Mówiła monosylabami. Ważniejsza była dla niej pita herbata niż ja. Na wizycie prywatnej zachowywała się zupełnie inaczej.

Na wizycie prywatnej zachowywała się zupełnie inaczej.

BARDZO DOBRY SPECJALISTA. NIESTETY BRAK KONTAKTU I PORAD PRZEZ TELEFON, NIE MOżNA REJESTROWAć SIę TELEFONICZNIE ANI Z WYPRZEDZENIEM TO DUżA NIEDOGODNOść.