lekarz Halina Fenig

Wspaniały lekarz! Nie tylko jako specjalista, ale jako człowiek. Bardzo konkretna, jednym może się to nie podobać, ja cenię lekarzy, którzy mniej mówią a dużo robią. Trafiłam do Pani doktor z polecenia. Od wielu lat bolała mnie głowa. Bóle były nie do wytrzymania momentami. Od pewnego czasu pojawiły się problemy ze wzrokiem. Przeszłam przez różne badania, okazało się, że mam bardzo wysokie ciśnienie oka. Do tego inne problemy które wskazują na książkową jaskrę. Wcześniej nikt mi takich badań nie robił, nic nie zdiagnozował. Teraz po zastosowaniu leczenia jest dużo lepiej, bóle ustąpiły. Bardzo rzeczowa, dociekliwa, miła, dokładna. Polecam ją wszystkim. Dziękuję!

Wspaniała Pani Doktor! Zdiagnozowała moją chorobę oczu, skierowała na operację, poprowadziła leczenie. Dzięki poprawie wzroku czuję sie dużo lepiej. Do tego bardzo kompetentna i dobra kobieta.

Od czterech lat przychodzimy na konsultacje z naszą córeczką. Pani doktor zawsze wszystko dokładnie wyjaśnia, odpowiada na wszystkie pytania bardzo wyczerpujaco, nie rozwlekając przy tym tematu, bardzo ciepła (ale nie przesłodzona), wychodzi z dodatkowymi ważnymi tematami o których rodzice nie zawsze wiedzą, rzeczowa, można by mnożyć superlatywy, ale najlepiej samemu sie przekonać. Ma wspaniałe podejście do dzieci. Polecam.

Świetne podejście do mojej 10 miesięcznej córki, kompleksowe badanie, wyjaśnienie problemu. Miła i kompetentna.

Bardzo dobry lekarz dziecięcy. Wyleczył jedną moją córkę z zeza gdzie inni lekarze mówili, że zez już zostanie. Terapia trwała długo, specjalnymi szkłami ale teraz oczy dziecka są idealnie proste. Z kolei do młodszego syna, który jest bardzo ruchliwy i nie jest łatwym pacjentem ma wpsaniałe podejście. Polecam wszystkim panią doktor.

Pomimo ze wizyta na Narodowy Fundusz Zdrowia bardzo dokladne badanie mojej 6 letniej corki. Mila! Widac ze to lekarz z ogromnym doswiadczeniem. Czas oczekiwania na wizyte bardzo dlugi ale warto czekac.

przede wszystkim jest jeszcze lekarzem z powołania i dobrym człowiekiem

przede wszystkim jest jeszcze lekarzem z powołania i dobrym człowiekiem