lekarz Halina Frater

Konkretnie i na temat. Zwykle bez antybiotykow. A na NFZ tylko antybiotykiem faszeruja i koniec ich roboty

Mam dla Pani doktor jak największy szacunek jedyna doktorka z Rybnika i okolic która przyjechała do mojego dwu tygodniowego dziecka( była zima mróz około -18 niedziela ósma rano) reszta tylko mi odpowiadała ze nie maja czasu.Osoba kompetentna, otwarta, uważna, dobrze doradzi polecam wszystkim!! koszt wizyty 50zł

Pani doktor nie zbadała mojego synka bo ten płakał, a ona stwierdziła, że po co z nim wogóle przyszłam i marnuje jej czas skoro on płacze i nie może go zbadać kardiologicznie, i żebym przyszła jak synek bedzie już współpracować. Na dodatek zarzuciła mi, że przez wizytę mojego synka pokółóciła się z mężem, a ja tylko zmarnowałam jej czas. Nie polecam, lekarz jest beznadziejny...

Długo nie mogłam znaleźć dobrego lekarza pediatry dla mojego synka,dr Halinę Frater polecił nam znajomy. I nareszcie! Osoba kompetentna, otwarta, uważna, z dużym doświadczeniem. Zawsze dokładnie bada moje dziecko, tłumaczy mi na czym polega przebieg choroby,jak działa lek, na co zwrócić uwagę. Odpowiada na moje pytania, udziela mi porad telefonicznie. Ufam jej bezgranicznie, bo jeszcze nigdy nas nie zawiodła. Chodzimy do niej już 3 lata, zna dobrze mojego synka i pamięta bez zaglądania w komputer na co chorował i jakie mieliśmy problemy. Każdemu rodzicowi polecam. Bez zastrzeżeń.