lekarz Halina Gogulska

2,9

Nie polecam wizyty z dziećmi, kompletny brak podejścia. Nazwano moje dziecko beksą a w sąsiednim gabinecie inna Pani poinformowała mnie, że nie dostaną pieniędzy z Funduszu za takie wizyty gdzie dziecko 7 lat nie pozwoli na wyrwanie zęba.(a wczesniej miało rozborowanego zęba w celu zajścia ropy)

Spotkanie z Panią doktor to prawdziwa przyjemność . Pełny profesjonalizm, fachowość i kultura , polecam !

niedokładne czyszczenie, przez co pod plombami porobiły się spore ubytki - w kilku zębach!Dwa są już praktycznie nie do uratowania...

Pacjenci rejestrowani co 15 minut. Wszystko w wielkim pospiechu, plomba płatna zaraz wypadła, na szczęście założona drugi raz trzyma się. Straciłem jednak zaufanie , pacjent nie jest tu podmiotem, wszystko na "tempo".

Dawniej wychodziłem zadowolony z gabinetu. Teraz pani doktor robi wszystko w wielkim pośpiechu. Szukam innego dentysty.

Duży profesjonalizm,przemiła osoba,wspaniałe podejście do pacjenta i jego problemu.

Czasem mam wrażenie, że "praca" jest wykonywana w pośpiechu. Zdarza się, że nie jest też wykonana zbyt dobrze tj. muszę wracać do stomatologa po pół roku.

REWELACYJNA PANI DOKTOR!polecam gorąco! Można dopłącić i mieć np,lepszą plombę,ale te z NFZ też nie są złe:).