lekarz Halina Grabek

Okulista

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, miły, poświęcający pacjentowi odpowiednio dużo czasu.

Polecam wszystkim,ponieważ jest to lekarka z dużym doświadczeniem,kompetentna,skuteczna w leczeniu.Ma doskonały kontakt zarówno z dziećmi jak i z osobami starszymi.Miła i uprzejma.

Pewna i trafna diagnoza.Duża wiedza połączona z wysokospecjalistycznym sprzętem.Naprawdę warto odwiedzić ten gabinet.

Pani doktor bardzo miła, uprzejma, kompetentna. Poświęciła dużo czasu objaśniając co mi dolega. Nie miałam problemu z uzyskaniem potrzebnego mi zaświadczenia. Dawno nie spotkałam lekarza w publicznej służbie zdrowia który byłby tak uprzejmy w stosunku do pacjenta co Pani doktor. Jednym słowem -ZŁOTA KOBIETA! Innym pacjentom z czystym sumieniem polecam dr Grabek a Pani doktor dziękuję za miłą wizytę.

Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor! Dawno nie spotkałem tak dobrego lekarza w ramach "poblicznej" służby zdrowia. Pani Doktor pomogła mi w sytuacji, w której inni okuliści rozkładali ręce. Do tego nad wyraz uprzejma, co jest rzadko spotykane niestety. Polecam wszystkim w 100%!

Wciąż poszukujesz "Okulista Szczecin"?

Staromłyńska 3 lok. 2
70-561 Szczecin