lekarz Halina Grabek

Dr Halina Grabek jest świetnym specjalistą,okazującą troskę o pacjenta oraz zaangażowanie w proces leczenia.Wykazuje się olbrzymią kompetencją,życzliwością w stosunku do każdego pacjenta i autentyczną,niespotykaną empatią. Serdecznie polecam tego lekarza-Franciszek.

Dr Halina Grabek to znakomity ekspert w w swojej dziedzinie i zarazem wspaniały i ciepły człowiek.Jest lekarzem z talentem,pasją i sercem.Wielokrotnie ,SKUTECZNIE i BEZSTRESOWO leczyła moje i mojej rodziny dolegliwości okulistyczne.Gorąco polecam i SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO! Barbara K

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, miły, poświęcający pacjentowi odpowiednio dużo czasu.

Polecam wszystkim,ponieważ jest to lekarka z dużym doświadczeniem,kompetentna,skuteczna w leczeniu.Ma doskonały kontakt zarówno z dziećmi jak i z osobami starszymi.Miła i uprzejma.

Pewna i trafna diagnoza.Duża wiedza połączona z wysokospecjalistycznym sprzętem.Naprawdę warto odwiedzić ten gabinet.

Pani doktor bardzo miła, uprzejma, kompetentna. Poświęciła dużo czasu objaśniając co mi dolega. Nie miałam problemu z uzyskaniem potrzebnego mi zaświadczenia. Dawno nie spotkałam lekarza w publicznej służbie zdrowia który byłby tak uprzejmy w stosunku do pacjenta co Pani doktor. Jednym słowem -ZŁOTA KOBIETA! Innym pacjentom z czystym sumieniem polecam dr Grabek a Pani doktor dziękuję za miłą wizytę.

Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor! Dawno nie spotkałem tak dobrego lekarza w ramach "poblicznej" służby zdrowia. Pani Doktor pomogła mi w sytuacji, w której inni okuliści rozkładali ręce. Do tego nad wyraz uprzejma, co jest rzadko spotykane niestety. Polecam wszystkim w 100%!

Prawdopodobnie najlepszy i najbardziej kompetentny okulista w Szczecinie.

Prawdopodobnie najlepszy i najbardziej kompetentny okulista w Szczecinie.

Pierwszy raz od długiego czasu spotkałam taką Panią Doktor, wyjątkowa pod każdym względem, kompetentna, a przy tym bardzo miła i cierpliwa. Podejście do pacjenta super. Dokładna.

P. Doktor miła, ale trudno się dostać i strasznie głosno mówi, tak ze djagnozę słychać na korytarzu.Ma okropnie niemiłą pielęgniarkę -powiedziała ze P. Doktor nie przyjmie,a Pani Doktor przyjmuje..