lekarz Halina Groszewska

Jestem wdzięczna Pani doktor za można powiedzieć darowane drugie życie. To Pani doktor nie odpuściła i skierowała mnie do kardiologa i tak to się zaczęło. Jestem osobą dorosłą i dzisiaj już po zabiegu na sercu. Moje szczęście, że w odpowiednim czasie zmieniłam lekarza rodzinnego. Nie wiem, co dalej ze mną by było, bo czułam się już naprawdę bardzo źle i coraz słabsza. Zabieg był konieczny. To Pani doktor wyczuła, że coś z moim sercem nie tak. Miałam wrodzoną wadę serca a każdy wmawiał mi, że nic mi nie jest nie ...

To Pani doktor wyczuła, że coś z moim sercem nie tak. Miałam wrodzoną wadę serca a każdy wmawiał mi, że nic mi nie jest nie mówiąc już o jakichkolwiek badaniach.
To bardzo dobra Pani doktor. Polecam niezdecydowanym pacjentom.

Krystyna

Zdecydowanie nie polecam nikomu!!! Ostatnio jak byłam u niej z córką (2m-ce)rozebrałam ja do badania a ta w nealjepsze dyskutowala ze swoja pielegniareczka o jakichs duperelach, nie raczyla zainteresowac sie dzieckiem i choroba, o leki pyta pielegniarke bo w niby 'zapomniala'...helooł -bez przesady! To ma byc pediatra?!

nie polecam nikomu. wymysla dziecia choroby choc sa zdrowe. widzi tylko w swoich oczach wysypki nic wiecej . a z wyciagnieciem swoich dokumentow z tej przychodni sa ogromne problemy. ja swoje dokumenty wybieram juz 2 tydz i bez skutku

PANI DR.JEST BARDZO MIŁA I KOMPETENTNA LECZY MOJE DZIECI OD URODZENIA POLECAM SZCZERZE

jest bardzo kompetentna ma bardzo dobre podejście do dzieci jest miła i przystępna polecam wszystkim a zwłaszcza mamom z małymi pociechami i jedynie co mnie wkuża to jest to że przed jej gabinetem jest zawsze pełno pacjentów ale to świadczy o tym że dażą ją zaufaniem

Doktor Groszewska to najlepszy lekarz jakiego spotkalam.W pelni kompetentna,tlumaczy chorobe i metode leczenia.Bardzo uprzejma i zyczliwa.Do dzieci ma super podejscie.Pisze tak bo uwierzcie mi ,ze spotkalam na swojej drodze sporo lekarzy i nikt nie mogl pomoc mojej coreczce,nikt nie potrafil okreslic na co choruje,az w koncu trafilam do Doktor Groszewskiej i zaczela leczyc moja coreczke i wkoncu jestesmy na dobrej drodze bo potrafila okreslic co jej dolega i podjela wlasciwe leczenie.Lekarz godny polecenia naprawde.AF

Bardzo dobry lekarz pediatra. Polecam wszystkim

Bardzo dobry lekarz pediatra. Polecam wszystkim

super lekarz leczy mojego synka od 7 lat,jest uczuciowa i sympatyczna i chyba to swiedczy o niej jakim jest specjalista bo zawsze ma duzo małych pacjentów co oznacza ze rodzice maja do niej duze zaufanie mnie osobiscie tez leczy i jestem bardzo zadowolona z jej leczenia.DZIEKUJEMY ZA OPIEKE NAD NAMI PANI DOKTOR.MONIKA MAJER

Pani doktor nie spełniła moich oczekiwań. Mam nadzieję że nigdy już nie spotkam na swej drodze tej osoby, ponieważ moje dziecko mogło źle skończyć gdyby nie inny pediatra...

Poświęca aż zadużo czasu dla jednego pacjeta w pełni kompetętna, jesli czasem komuś sie wydaje że przsadza z diagnoza to po to aby nie zlekceważyć proplemu. A jeśli sie komuś nie podoba że czasem ponażeka to do diabła są inni pediatrzy i życze powodzenia u innych i potem nie dziwcie sie że wychodzicie od innego pediatry i nie wiecie na co dziecko jest chore i jak leki mu podac u Pani Groszewskiej to nie do pomyslenia zreszta wystarczy zobaczyć ilośc pacjentów na poczekalni tej na kase chorych i w prywatnym gabicecie