lek. dent. Halina Janik

Ortodonta

2,7

Odradzam! Nigdy nie miałam wizyty w pierwszym ustalonym terminie ciągle dzownia i przekładają o miesiąc. ! Aparat miałam nosić 1.5 roku noszę już ponad 3 lata końca nie widać... NA pierwszych wizytach było zupełnie inaczej i obiecanki cacanki a po tylu latach za przeproszeniem g*wno z tego jest ! dłużej czekach w kolejce a w gabinecie siedzisz 3 minut . A ceny leczenia kosmiczne przez ten okres leczenia 40miesięcy ponad 20 tysięcy.! Nie polecam!! nawet znajomym !

Odradzam!

Pani jest bardzo miła i cierpliwa, zawsze tłumaczy co akurat zrobiła i jaki będzie tok leczenia, chodzę do niej prawie 2 lata i nie mam powodu do narzekania (no może asystentkę mogłaby wymienić) ;)

Pani dokto bardzo droga koszt wizyty kontrolnej oscyluje w granicach 100-300 , ale mniej niż 200zł nie płaciłam. Pani doktor poświęca niewiele czasu pacjentowi tylko przed założeniem aparatu ogląda RTG zębów jeśli samemu nie pokaże jej się jaki widzimy problem to tylko podkręca i zmienia drut. Bez względu na to co ustaliła na początku planu leczenia modyfikuje to w trakcie nie pytając o zdanie. Generalnie uważam , że Pani doktor powinna poświęcać więcej czasu pacjentowi.