lekarz Halina Kamińska

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Dr. Kamińska ciepła, konkretną i wspaniała osoba. Jako jedyny lekarz pobrała mi cytologię bo od dłuższego czasu lekarze mieli z tym problemy. Diagnoza i trafne dzialanie sprawiło że nie mam problemów z hemoglobiną i dużymi krwawieniami. Dziękuję i bardzo polecam.

Zupełny brak empatii i jakiegolwiek wyjaśnienia sytuacji, pretensjonalny ton. Rozumiem, że można mieć gorszy dzień, ale pełniąc funkcję lekarza profesjonalizm trzeba zachować cały czas. Wizyta na izbie przyjęć w szpitalu na lubartowskiej,oddział ginekologiczno położniczy. 1 ciąża, 6 miesiąc. Drugi raz w ciągu 2 tygodni pojawił się niepokojący objaw, przejęta żona pojechała na izbę przyjęć dowiedzieć się czy wszystko w porządku i czy to normlane i ewentualnie uzyskać wskazówki na przyszłość jak reagować, czego się spodziewać itp. Zero wyjaśnień, zero empatii, podejście typu - ' przyszła Pani i zabiera mi czas'. Omijać szerokim łukiem bo jak widać chyba razem z latami praktyki ubywa jakiegokolwiek podejścia do pacjenta. Czas na emeryturę.

Polecam miła sympatyczna sumienna pomocna,a przede wszystkim najlepsza lekarz w województwie lubelskim.Polecam.

Polecam z czystym sumieniem miła sympatyczna zna się na swojej pracy Po wstępnym badaniu odrazu rozpoznała problem i bardzo mi pomogła dzie inni lekarze rozkładali ręce bardzo się cieszę że są jeszcze tacy lekarze którzy martwią się o pacjenta.Polecam.

Bardzo polecam panią doktor miła zawsze uśmiechnięta szybko diagnozuje i rozwiązuje problem.Polecam tylko panią doktor Kamińska w Puławach to najlepszy lekarz bardzo Polecam.

Pani doktor Kamińska bardzo dobry kompetentny rzetelny człowiek, wizyta u pani doktor to czysta przyjemność bez żadnego stresu.Pani doktor zawsze bardzo miła uśmiechnięta i bardzo pomocna.Polecam wszystkim panią doktor Kamińska która jest ANIOŁEM.Szybko diagnozuje problem i odrazu go rozwiązujePOLECAM.

Pani dr Kamińska jest bardzo rzetelną osobą, która pomaga każdej kobiecie,która się do niej zgłosi.Szybko diagnozuje problem i wspólnie go rozwiązujemy.Uśmiechnieta i miła.Polecam

Pani dr Halina Kamińska jest bardzo rzetelną i kompetentną osobą,która wita uśmiechem po wejściu do gabinetu.Interusje się samopoczuciem pacjentki oraz dba aby atmosfera podczas wizyty była miła i nie stresująca.Chodze do pani dr już od kilku lat.Po mojej namówię również moja mama i siostra.U której już po pierwszej wizycie zdiagnozowała problem zarówno u mamy jak i u siostry.Wszystkie bardzo polecamy każdej kobiecie aby zgłaszały się do pani dr z własnymi problemami zdrowotnymi.

Pani dr Halina Kamińska to Człowiek - Anioł. O niezwykłej empatii, która akurat nie musi przejawiać się w nadmiernym wielosłowiu (czyt. gadulstwie - czego oczekują niektóre pacjentki), tylko na rzetelności, profesjonalnym (i indywidualnym) podejściu do swojej pacjentki. Nie chciałabym, aby "powiało" patosem, ale Panią Dr cechuje przede wszystkim RZETELNOŚĆ WYKONYWANEGO ZAWODU! Ja leczę się już kilka lat, jednakże kiedy pojawił się niedawno pewien problem - od razu Mój Anioł - Pani Doktor ustaliła mi datę przyjazdu do Lublina (szpital przy ul. Lubartowskiej nr 81). Czułam się zaopiekowana pod każdym względem. Zresztą de facto - cały personel epatował serdecznością, troską i wspaniałym podejściem w relacji pacjent - personel. Konstatując swój komentarz/opinię - POLECAM, aby absolutnie nie sugerować się bzdurnymi opiniami, czasami nazbyt wyimaginowanymi, albowiem nie mają one żadnego pokrycia. Pani Doktor H. Kamińska - to LEKARZ O OGROMNYM BAGAŻU DOŚWIADCZEŃ ZAWODOWYCH, WIEDZY MEDYCZNEJ, MERYTORYCZNIE BARDZO MOCNA, a Jej powściągliwość jest JEJ WIELKIM ATUTEM, albowiem koncentruje się na Pacjentkach, ich dolegliwościach czy też problemach, skupia się na tym, co jest bezcenne - czyli na naszym zdrowiu...
Postawa Pani Dr Kamińskiej jest wielce zrównoważona i idealnie koreluje z Jej pracą.
Dla mnie - jak wyżej już zasygnalizowałam - JEST MOIM ANIOŁEM... - jakkolwiek to brzmi lub jak to sobie ktoś zinterpretuje...
Anioły są wśród nas, tylko należy mieć w sobie baczność, uważność i ... - umiejętność dostrzegania tego, co czasami nie trzeba wyrażać wprost słowami...
Jest w Pani Doktor nieopisana łagodność, którą można dostrzec już w jej oczach... UWIELBIAM MOJEGO LUDZKIEGO ANIOŁA - PANIĄ DOKTOR H. KAMIŃSKĄ I Z CAŁEGO SERCA POLECAM...
MOJA REKOMENDACJA PISANA JEST Z SAMEGO SERCA (dwa dni temu miałam dość poważny zabieg - dokonany przez Mojego Anioła i wspaniały Team na ul. Lubartowskiej)... Aniołowie nie muszą mieć skrzydeł... Wystarczy ich mądrość, wiedza, rzetelność i troska, którą dosłownie wyczuwa się nozdrzami (jak powietrze)... L.F